Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Святкування Івана Купала в Карлівці: яскраво, весело та містично

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчастими вінками і яскравими вогнищами приходить свято Івана Купала.

Театралізованим обрядовим дійством, хороводами біля купальського вогнища, піснями та танцями – таким насиченим і яскравим у Карлівці  відбулося  святкування Івана Купала на березі річки Орчик.

Відвідали свято і представники міської влади. Перший заступник міського голови Сергій Тарасовський у своєму вітальному слові підкреслив, що проведення в Карлівці яскравого фольклорного свята  Івана Купала збагачує культурно-мистецьке життя міста.

В ході театралізованого дійства, яке підготували працівники районного будинку культури, змагалися добрі та злі сили. А творчі колективи району дарували свої таланти всім присутнім. Звучали автентичні купальські пісні та сучасні твори. Під кінець концерту, традиційно, запалили вогнище. Після чого була дискотека до пізньої ночі.


Хто побував на цьому заході, отримав масу позитивних емоцій та залишився задоволеним. Святвування Івана Купала  вдалося, про що свідчить фоторепортаж.

 « повернутися до списку новин