Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Засідання тридцять другої позачергової сесії міської ради

Тридцять друга позачергова сесія Карлівської міської ради розпочалася із засідання спільних комісій.

На порядок денний засідання виносилося, крім пункту «Різне», 16 проектів рішень, які стосувалися діяльності комунальних підприємств, земельних питань, питань розвитку інфраструктури та благоустрою в місті, інших сфер міського господарювання.

Бурхливе обговорення викликав проект рішення щодо уточнення показників міського бюджету на 2018 рік від перевиконання доходів загального фонду за 8 місяців 2018 року. Сума понадпланових надходжень склала 1 824 400 грн. З неї було запропоновано виділити, зокрема, 320299.0 грн. на капітальний ремонт благоустрою дворової території та внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків по вул. Гурамішвілі,11, 38000,0 грн. на заміну дверей багатоквартирних житлових будинків, 100000,0 грн. на підтримку Федерації футболу Карлівського району, а також 250000,0 грн. на відзначення Дня міста. Після тривалого обговорення переважною більшістю голосів рішення було прийнято.

Далі депутати затвердили міську Програму підтримки правоохоронних органів м. Карлівка, міську Програму сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Карлівському районі, внесли доповнення до міської соціальної Програми «Турбота. Назустріч карлівчанам».  Також було вирішено надати одноразову грошову допомогу двом учасникам АТО та грошову допомогу на лікування 8 мешканцям міста на загальну суму 60000,5 грн.

В ході розгляду питань порядку денного було обговорено та прийнято відповідні рішення про передачу на баланс комунальному підприємству «Карлівка Новатор» дитячих ігрових майданчиків по вул. Гурамішвілі, 14А та по вул. Полтавський Шлях, 42/2; про погодження доповнень до штатного розпису КП «Карлівка Новатор», про внесення змін до складу виконавчого комітету Карлівської міської ради та ін.« повернутися до списку новин