Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Громадське обговорення

 

06.08.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації на місцевому рівні «Генеральний план території   м. Карлівка»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Генерального плану території  м. Карлівка»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу містобудування та архітектури Павленко Оксана Вадимівна.

З основним кресленням Генерального плану м. Карлівка можна ознайомитись в Карлівській міській раді з 6 серпня 2018 року по 6 вересня 2018 року з 800 до 1715 (понеділок-четвер), з 800 до 1600 (п’ятниця), обідня перерва з 1200 до 1300 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, 2-й поверх, кабінет відділу містобудування та архітектури Карлівської міської ради, тел. 98-209.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника першому заступнику міського голови за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 до 06.09.2018 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У письмовому вигляді пропозиції подаються  із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Обговорення пропозицій Генерального плану м. Карлівкаї відбудеться 10.09.2018  року о 1400 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 (кабінет першого заступника міського голови)

 

08.06.2018 р. 

Розгляд та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території на частину території по вул. Полтавський Шлях, 179 у м. Карлівка Полтавської обл. для реконструкції існуючої АЗС в АЗК»

«Детальний план території на частину території по вул. Полтавський Шлях, 179 у м. Карлівка Полтавської обл. для реконструкції існуючої АЗС в АЗК», розроблений з метою визначення можливості реконструкції існуючої АЗС в АЗК з реконструкцією АГЗП в межах розробки Детального плану території з визначенням параметрів забудови даної земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами та містобудівної документації вищих рівнів, визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, в межах якої розробляється Детальний план, уточнення цільового призначення земельної ділянки.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 0,5 га. Площа земельної ділянки, для розміщення та експлуатації АЗК –  0,1507 га.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 5-7 років.

Функціональний регламент для даної території розроблений з урахуванням положень “Генерального плану м. Карлівка.

Функціональним регламентом передбачається:

Для зони транспортної інфраструктури населеного пункту

До зони входять території, на яких розміщуються АЗК, АЗС, АГЗП, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно-захисних зон – 50-100 м.

Зона формується обєктами IV-V класу шкідливості в межах населеного пункту, передбачених містобудівною документацією під такий вид забудови.

Переважні види використання:

  1. АЗК;
  2. АГЗП

Супутні види використання:

1. підприємства по обслуговуванню транспортних засобів;

2. адміністративні об'єкти, що пов'язані з функціонуванням підприємств;

4. транспортні комунікації, що пов'язані з функціонуванням даної зони;

5. споруди інженерної інфраструктури, що пов'язані з функціонуванням даної зони;

6. зелені насадження спеціального призначення;

7. стоянки і споруди для тимчасового зберігання транспортних засобів;

Допустимі види використання (потребують спеціального дозволу або погодження):

1. споруди інженерної інфраструктури загальноміського значення.

Використання території зони, розміщення підприємств і установ здійснюється відповідно до вимог ДБН 360 — 92**.

Детальний план території на частину території по вул. Полтавський Шлях, 179 в м. Карлівка Полтавської обл. для реконструкціїіснуючої АЗС в АЗК з реконструкцією АГЗП

 

 

 

 Розгляд та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території  в м. Карлівка на земельну ділянку для розміщення АГЗП площею 0,54 га, на території Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Радевича»

      З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детального плану території  в м. Карлівка на земельну ділянку для розміщення АГЗП площею 0,54 га, на території Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Радевича».

     Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно – гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

     Замовник містобудівної документації: Карлівська міська рада

    Розробник містобудівної документації: Архітектурна студія «АГОРА-ПРОЕКТ» ФОП Вітько О.Л.

     Підстава для розроблення: рішення Карлівської міської ради від 03.11.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка територіальній громаді м. Карлівка в особі Карлівської міської ради».

                  Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста Губарь Віктор Володимирович.

          ДОДАТКИ

Пояснювальна записка

Схема району

Схема область

Ситуація

Генеральний план

Існуючий стан

Інженерне підготування

 

 

 

Розгляд та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території  обмежений вул. Полтавський шлях, проїздами та міським парком в м. Карлівка Полтавської області»

      З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детальний план території  обмежений вул. Полтавський шлях, проїздами та міським парком в м. Карлівка Полтавської області».

Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно – гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Карлівська міська рада

Розробник містобудівної документації: ФОП Гузік В.В.

Підстава для розроблення: рішення Карлівської міської ради від 18.05.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка територіальній громаді м. Карлівка в особі Карлівської міської ради».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста Губарь Віктор Володимирович.

ДОДАТКИ

Пояснювальна записка

Генеральний план

Схема району

Схема області

Ситуація

Існуючий стан

Схема №2

Схема №3