Маршрути руху автобусів ТзДВ "Карлівське АТП-15340"
Розклад руху автобусу по Максимівському старостинському округу
ЩОП’ЯТНИЦІ!
Прибуття |
Стоянка |
Відправлення |
Пункти зупинок |
Прибуття |
Стоянка |
Відправлення |
|
|
0805 |
Карлівка |
0855 |
|
|
0817 |
1 |
0818 |
Короленківка |
0839 |
1 |
0840 |
0824 |
1 |
0825 |
поворот на Тарасівку |
0831 |
1 |
0832 |
0826 |
|
|
Максимівка |
|
|
0830 |
|
|
1200 |
Карлівка |
1253 |
|
|
1213 |
1 |
1214 |
Короленківка |
1237 |
1 |
1238 |
12.21 |
1 |
1222 |
поворот на Тарасівку |
1229 |
1 |
1230 |
1223 |
|
|
Максимівка |
|
|
1228 |
Розклад руху автобусу по Попівському старостинському округу.
ЩОВІВТОРКА ТА ЩОЧЕТВЕРГА!
06:10 - з м. Карлівка (зупинка Аптека №26 )
06:15 - Зупинка Світанок
06:35 - Попівка ( Козелько )
06:45 - вул. Дружби (16 -квартирний будинок)
06:50 - Попівка (куток , магазин «Берізка»)
06:55 - вул. Нова
07:05 - Зупинка Світанок
07:10 - прибуття у м. Карлівка
11:00 - м. Карлівка (зупинка Аптека № 26 )
11: 05 - Зупинка Світанок
11:10 - вул. Дружби (16 -квартирний будинок)
11:15.- Попівка (куток, магазин «Берізка»)
11:20 - вул. Нова
11:35 - Попівка (Козелько )
11:50 - Зупинка Світанок
11:55 - прибуття у м. Карлівка
16:00 - м. Карлівка (зупинка Аптека № 26 )
16:05 - Зупинка Світанок
16:10 - вул. Дружби (16 -квартирний будинок)
16:15 - Попівка ( вул. Полунична )
16:20 - вул. Нова
16:30 - Попівка (Козелько)
16:50 - Зупинка Світанок
16:55 - прибуття у м. Карлівка
Розклад руху автобусу по Голобородьківському старостинському округу.
ЩОЧЕТВЕРГА!
Карлівка - 07:50год., Голобородьківське - 08:20 год., Михайлівське – 08:40 год., Карлівка - 09:00год.
Зворотній напрямок: Карлівка – 12:00 год., Голобородьківське -12:20
год., Михайлівське – 12:30 год.
Розклад руху автобусу по Лип’янському старостинському округу
ЩОСЕРЕДИ!
№п/п |
Назва населеного пункту |
Середа |
|
Час прибуття |
Час відправлення |
||
1 |
с. Розумівка |
8:27 |
8:30 |
2 |
с. Бабайкове |
8:43 |
8:45 |
3 |
с. Лип'янка |
8:58 |
9:00 |
4 |
Виїзд з м.Карлівка зупинка Лікарня |
|
12:00 |
Центральна лікарня-Гурамішвілі-Спиртозавод-Центральна лікарня
Розклад руху
Прибуття |
Стоянка |
Відправлення |
Пункти зупинок |
|
|
07.05 |
Центральна лікарня |
07.13 |
2 |
07.15 |
Гурамішвілі |
07.25 |
2 |
07.27 |
Спиртозавод |
07.40 |
2 |
07.42 |
Центральна лікарня |
|
|
10.47 |
Центральна лікарня |
10.59 |
2 |
11.01 |
Гурамішвілі |
11.11 |
1 |
11.12 |
Спиртозавод |
11.25 |
|
|
Центральна лікарня |
Рейси виконуються щосуботи
Договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування заключені з ТзДВ «Карлівське АТП-15340», директором якого є Гордієнко Олександр Миколайович. Договори заключні терміном на 5 років від 31.01.2015 року.
РУХ АВТОБУСІВ відповідно до договорів
ЦРЛ – Цукрозавод № 1А (в звичайному режимі руху) |
||||
|
Прибуття |
Відправлення |
Прибуття |
Відправлення |
Цукрозавод |
8.08, 9.36, 11.00, 17.20, 16.20 (по п’ятницях) |
|
|
8.10, 9.40, 11.05, 17.21, 16.21 (по п’ятницях) |
ЦРЛ |
|
9.20, 10.45, 17.10, 16.10 (по п’ятницях) |
8.25, 9.55, 17.30, 16.30 (по п’ятницях) |
|
Автовокзал |
9.22 |
9.23 |
9.52 |
9.53 |
Хлібзавод |
9.25 |
9.26 |
9.49 |
9.50 |
Вул. Коцюбинського |
9.28 |
9.29 |
9.46 |
9.47 |
Вул. Гурамішвілі |
9.31 |
9.34 |
9.42 |
9.43 |
Мех.завод |
9.34 |
9.35 |
9.41 |
9.42 |
ЦРЛ – Спиртзавод № 2А (в звичайному режимі руху) |
||||
ЦРЛ |
8.20 |
7.45, 8.50, 17.30, 16.30 (по п’ятницях) |
9.15 |
|
Спиртзавод |
7.52, 9.00, 17.40, 16.40 (по п’ятницях) |
7.55, 9.05 |
|
9.05 |
Школа № 1 |
8.05 |
8.08 |
|
|
Школа № 5 |
8.10 |
8.13 |
|
|
Автошкола |
8.51 |
8.51 |
9.13 |
9.13 |
Вул. Гетьманська |
5.53 |
8.53 |
|
|
Вул. Лермонтова |
8.55 |
8.55 |
9.11 |
9.12 |
Цукрозавод |
8.56 |
8.56 |
9.09 |
9.10 |
ЦРЛ – Цукрозавод № 1М (в режимі маршрутного таксі) |
||||
Цукрозавод |
6.40, 7.17, 12.45, 14.45, |
6.42, 12.48, |
|
6.42, 7.20, 12.48, 14.48 |
ЦРЛ |
|
7.05, 12.30, 14.30, |
7.00, 7.30, 13.03, 15.03 |
|
ЦРЛ – Спиртзавод № 2М (в режимі маршрутного таксі) |
||||
Спиртзавод |
10.15, 11.45, 15.20 |
6.50, 10.18, 11.48 |
|
10.18, 11.48, 14.48 |
ЦРЛ |
7.00 |
10.00, 11.30, 15.05 |
10.25, 12.03, 15.03 |
|