A A A K K K
для людей із порушенням зору
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення

25.01.2023 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Карлівської міської ради запрошує на роботу:

 1. Провідного спеціаліста відділу правової роботи

ВИМОГИ: освіта не нижче ступеня бакалавра, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Юрист», вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

ХАРАКТЕР РОБОТИ: тимчасовий, на умовах, визначених абз. 2, ч. 7, ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

 

 1. Провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою.

ВИМОГИ: освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

ХАРАКТЕР РОБОТИ: тимчасовий, на умовах, визначених абз. 2, ч. 7, ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

 

Відбір кандидатів за результатами співбесіди.

Детальніше за телефоном 2 23 05

 

25.01.2023 р.

Шановні споживачі!

 

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог Закону України “Про житлово –комунальні послуги”, Закону України “Про відходи” усі категорії споживачів (власники, співвласники, користувачі об’єктів нерухомого майна, розташованих на території Карлівської територіальної громади) зобов’язані укласти договір про надання послуг з  поводження з побутовими відходами.

На даний час на території Карлівської територіальної громади послугу з поводження з побутовими відходами надає Карлівське виробниче управління житлово-комунального господарства (скорочене найменування - Карлівське ВУЖКГ), код ЄДРПОУ - 0335159, яке розташоване за адресою: 39500, м. Карлівка, пров. Горького, 6, а тому з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою на території населених пунктів Карлівської територіальної громади  пропонуємо отримувати послугу з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, захоронення твердих/рідких побутових відходів) шляхом приєднання до індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

 Разом з тим, звертаємо Вашу увагу, що договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами публічною офертою (пропозицією) на адресу споживачів. 

 

      Адміністрація Карлівського ВУЖКГ

ДОГОВІР

 

25.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості
частини нежитлового приміщення, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки: частина нежитлового приміщення Карлівського виробничого управління житлово-комунального господарства (далі Карлівське ВУЖКГ) загальною площею 24,7 м2, в тому числі: 18,3 м2 корисна площа та 6,4 м2 площа загального користування (коридор).

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39500, м. Карлівка, пров. Горького, 6

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (05346)

 2-16-90

(телефон замовника конкурсу)

karlivske.vuzhkg@ukr.net

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 13 лютого 2023 року о 10 год. 00 хв. (за київським часом) у приміщенні Карлівського ВУЖКГ за адресою: 39500, м. Карлівка, пров. Горького, 6. Телефон для довідок: (05346) 2-16-90.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою замовника до 16 год.30 хв.(за київським часом) 10 лютого 2023 року.
 3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 4. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

5.2. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));

  1. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності. 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Карлівське ВУЖКГ (м. Карлівка, пров. Горького, 6).

 

20.01.2023 р.

До уваги

представників місцевого бізнесу

Карлівської міської територіальної громади!

З метою сприяння розвитку експортного потенціалу області Полтавською ОВА розпочато роботу з оновлення «Каталогу продукції експортерів Полтавщини» українською та англійською мовами.  Просимо зацікавлених представників місцевого бізнесу, які вже експортують власну продукцію на закордонні ринки або планують розпочати експортну діяльність надіслати заповнені анкети,  або підтвердити  актуальність раніше наданої на e-mail: dfert@adm-pl.gov.ua (контактні телефони 0532609341, 0532561695) до 17.02.2023р. Попередня версія Каталогу складена у рамках реалізації заходів «Програма сприяння залученню інвестицій, формування позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021- 2023 роки, та розміщена на офіційному сайті Полтавської ОВА https://www.adm-pl.gov.ua/page/katalog-produkciyi-tovarovirobnikiv-poltavshchini

 

 

19.01.2023 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

21 січня з 9:00 до 16:00

відбудеться видача гуманітарної (благодійної) допомоги у вигляді продуктового набору від Полтавської обласної військової адміністрації

для внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані та проживають на території м.Карлівка .

Допомога буде надаватися в приміщенні Карлівського ліцею №1 відповідно до черговості реєстрації в Google формі (додається).

Видача допомоги мешканцям Голобородьківського, Лип’янського, Максимівського, Попівського старостатів, с. Іванівка, с. Солона Балка буде здійснена шляхом підвезення до старостату/місця проживання. Про час та дату буде повідомлено додатково.

Видача продуктових наборів відбуваються за наявності оригіналів паспортів/ свідоцтв про народження та довідки ВПО!

Черговість отримання допомоги

 

17.01.2023 р.

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

ПЛАТА ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

У зв’язку з внесенням змін до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування споживачів є обов’язковим платежем для всіх споживачів, з кожним із яких укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги. Індивідуальний договір – це договір про надання комунальних послуг, який укладається з виконавцем комунальних послуг. 

Згідно ст.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата за абонентське обслуговування не входить до складу регульованих цін/тарифів на житлово-комунальні послуги,  встановлюється наказом по підприємству та має максимально допустимий граничний розмір, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Плата за абонентське обслуговування включає:

 • абонентський супровід (здійснення обліку обсягу спожитих послуг, нарахування плати за спожиті послуги, переоформлення особових рахунків, приймання на обробка заявок на індивідуальні замовлення, програмне забезпечення для ведення обліку нарахувань);
 • друк бланків договорів, абонентських книжок;
 • оплату послуг банківських установ з приймання та перерахування коштів споживачів (у разі укладання договору з банком);
 • звірку даних, виготовлення довідок на продаж, відчуження майна;
 • інформування управління соціального забезпечення, інше.

Дані витрати не включаються при розрахунку тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

На абонплату надається державна субсидія. Карлівське ВУЖКГ самостійно інформує управління пенсійного фонду щодо розміру абонплати.

Плата за послуги з поводження з побутовими відходами та абонплата відображається на одному особовому рахунку та складається з:

-плати за послугу з поводження побутовими відходами (виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу та кількості осіб, що вказані за особовим рахунком (зареєстровані або фактично проживають за адресою );

-плати за абонентське обслуговування (виходячи з встановленого розміру плати в сумі12,35 грн на особовий рахунок.

           Наслідки несплати Плати за абонентське обслуговування:

- відмова у призначені субсидії;

- зміна порядку нарахування пільг з оплати комунальних послуг;

- нарахування пені;

   - стягнення заборгованості у судовому порядку

З  01.02.2023 року розмір плати за абонентське обслуговування за місяць для абонентів, які користуються послугами Карлівського ВУЖКГ на умовах індивідуальних договорів складає в сумі 12,35 грн з ПДВ.

Розрахунок

 вартості абонентського обслуговування на послуги з поводження побутовими відходами по Карлівському ВУЖКГ

№ п/п

Показник

код рядка

Річна сума витрат, грн

Витрати на обслуговування 1 абонента в місяць, грн

 
 

1

Витрати на оплату праці персоналу, що здійснює абонентське обслуговування

002

339 000,00

6,45

 

2

Єдиний внесок на загальнообовязкове державне страхування (22%)

003

74 600,00

1,42

 

3

Витрати на матеріали (канцтовари, бланки)

005

6 500,00

0,12

 

4

Послуги сторонніх організацій (друк абонкнижок, договорів, обслуговування ПЗ "КомОблік")

006

55 200,00

1,05

 

5

Послуги банків (з приймання та перерахування коштів споживачів 0,75% від суми прийнятих платежів)

007

5 800,00

0,11

 

8

Собівартість разом:

009

481 100,00

9,15

 

 

Адміністративні витрати

 

59 800,00

1,14

 

 

Витрати на абонентське обслуговування всього:

 

540 900,00

10,29

 

 

Прибуток

 

0,00

0,00

 

 

Всього

 

540 900,00

10,29

 

9

ПДВ 20%

010

х

2,06

 

10

Всього вартість абонентського обслуговування в місяць на 1 споживача з ПДВ, грн

011

х

12,35

 

11

Кількість абонентів , які обслуговуються, усього, зокрема::

012

4 381,00

 

 

 

населення

013

4188,000

 

 

 

бюджетні установи, органіазції

014

12,000

 

 

 

інші організації, підприємства, субєкти підприємницької діяльності

015

181,000

 

 

Граничний розмір плати за абонентське обслуговування регламентується Постановою КМУ №808 від 21.08.2019 року «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг». Установлений граничний розмір плати відповідно до Постанови КМУ за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг (далі - граничний розмір плати за абонентське обслуговування), який визначається за формулою та станом на 01.01.2023 року становить 18,03 грн з ПДВ.

Постановою КМУ № 1124 від 28.10.2021 року ухвалені зміни, що вносяться до Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами та нову форму Типового договору (запровадження Типового індивідуального договору, який є публічними договором приєднання).

 

17.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості
вбудованих нежитлових приміщень, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки: вбудовані нежитлові приміщення площею 20,35  м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39523,  с.Попівка, вул. Харківська  2, Полтавського району, Полтавської області.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (050)

9884419

(телефон замовника конкурсу)

vukm@i.ua

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 1 лютого 2023 року об 10.00 у приміщенні Карлівської міської ради за адресою: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Телефон для довідок: (050) 9 88 44 19.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до  30 січня 2023 року включно.
 3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 4. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  1.  Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  2. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності. 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Відділ управління комунальним майном Карлівської міської ради ( м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85).

 

 

17.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості
вбудованих нежитлових приміщень, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки:  нежитлова громадська будівля загальною  площею 198.7  м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 64 А.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (050)

 9884419

(телефон замовника конкурсу)

vukm@i.ua

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 1 лютого 2023 року об 10.00 у приміщенні Карлівської міської ради за адресою: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Телефон для довідок: (050) 9 88 44 19.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до

  30 січня 2023 року включно.

 1. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 2. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  1.  Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  2. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності. 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Відділ управління комунальним майном Карлівської міської ради ( м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85).

 

17.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості
вбудованих нежитлових приміщень, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки: частину нежитлового приміщення  загальною  площею 9,1  м² (корисна площа 6,9 м.кв.,площа загального користування 2,2 м. кв.)

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39500, м. Карлівка, вул. Великотирнівська 5/10

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (050)

 9884419

(телефон замовника конкурсу)

vukm@i.ua

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 1 лютого 2023 року об 10.00 у приміщенні Карлівської міської ради за адресою: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Телефон для довідок: (050) 9 88 44 19.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до  30січня 2023 року включно.
 3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 4. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  1.  Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  2. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності. 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Відділ управління комунальним майном Карлівської міської ради ( м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85).

 

 

17.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості
вбудованих нежитлових приміщень, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки: частину нежитлового приміщення  загальною  площею 15,7  м² (корисна площа 12 м.кв.,площа загального користування 3,7 м. кв.)

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39500, м. Карлівка, вул. Великотирнівська 5/10

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (050)

 9884419

(телефон замовника конкурсу)

vukm@i.ua

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 1 лютого 2023 року об 10.00 у приміщенні Карлівської міської ради за адресою: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Телефон для довідок: (050) 9 88 44 19.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до  30січня 2023 року включно.
 3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 4. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  1.  Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  2. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Відділ управління комунальним майном Карлівської міської ради ( м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85).

 

 

17.01.2023 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості
вбудованих нежитлових приміщень, з метою передачі в оренду

 1. Інформація про об’єкти оцінки:

Найменування об'єкта оцінки:  нежитлова громадська будівля загальною  площею 198.7  м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 64 А.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

 (050)

 9884419

(телефон замовника конкурсу)

vukm@i.ua

(електронна адреса замовника конкурсу)

 1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 27 січня 2023 року об 10.00 у приміщенні Карлівської міської ради за адресою: 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Телефон для довідок: (050) 9 88 44 19.
 2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до  25січня 2023 року включно.
 3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 4. Конкурсна документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  1.  Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  2. Підтвердних документів:
 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
 • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

 

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності. 

 1. Замовником та платником робіт з оцінки є Відділ управління комунальним майном Карлівської міської ради ( м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85).

 

 

16.01.2023 р.

До уваги мікро-, малих та середніх підприємств

 Карлівської міської територіальної громади!

У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини” українською та англійською мовами для просування продукції на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах. Запрошуємо мікро-, малих та середніх підприємств Карлівської територіальної громади взяти участь у заповненні Google форми до 30.01.2023 р. http://surl.li/ejflv . Реалізація грантового проекту стала можлива за рахунок імплементації Програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

16.01.2023 р.

До уваги сільськогосподарських виробників

Карлівської міської територіальної громади!

Асоціація сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН в Україні проводить загальнонаціональне опитування сільських домогосподарств. Опитування має на меті оцінити нагальні та ключові потреби сільського населення. Запрошуємо малих сільськогосподарських виробників Карлівської міської територіальної громади взяти участь в опитуванні.  Для складання переліку виробників, які візьмуть участь в опитуванні  необхідно зателефонувати за тел. 2-23-03, та вказати ПІБ та контактні дані (телефон).

 

13.01.2023 р. 

До уваги громадян та юридичних осіб!

 З 17.01.2023 року Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Карлівської міської ради розпочинає прийом документів  з  питань:

 • державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, тобто офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
 • державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, тобто офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, факту набуття, внесення змін  або припинення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про юридичну особу та фізичну особу - підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій відповідно до законодавства.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою:                м. Карлівка, вулиця Полтавський шлях, 42/2Б, телефон для довідок +38053462238, +380994396605. 

 

 

10.01.2023 р.

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»

повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для двох об’єктів (свердловин).

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти.

Під час експлуатації свердловини джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині.

Найменування об’єкту – свердловина №103 Розпашнівського ГКР.     Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н., Карлівська міська територіальна громада.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом  (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік). 

Найменування об’єкту – свердловина №107 Розпашнівського ГКР.     Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н., Карлівська міська територіальна громада.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом  (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік).

Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.

 

 

23.12.2022 р.

Шановні пасажири !!!

Якщо Ви травмувалися внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка відбулася близько 07 год. 10 хв., 23 грудня 2022 року за участю легкового автомобіля ВАЗ 21070, д. н. з. ВІ 1835 АЕ та пасажирського автобуса РУТА 25 НОВА д. н. з. ВІ 4752 АА в районі “Карлівського хлібозаводу” то просимо Вас невідкладно звернутися за медичною допомогою та про отримання тілесних ушкоджень повідомити до Карлівського ВУЖКГ .

Контактний номер телефону (05346) 2-16-90

Адреса Карлівського ВУЖКГ: 39500, м. Карлівка, пров. Горького.6

Адміністрація Карлівського ВУЖКГ

 

23.12.2022 р.

УВАГА!

В зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт міського автобусу, з 23 грудня 2022 року автобус не курсуватиме.

Про відновлення роботи міського транспорту буде повідомлено.

Вибачте за тимчасові незручності.

22.12.2022 р.

ОГОЛОШЕННЯ   

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  друге засідання третьої  сесії міської ради дев’ятого скликання відбудеться 23 грудня 2022 року  о 14:00 годині в залі засідань міської ради.

15.12.2022 р.

Виконавчий комітет Карлівської міської ради запрошує на роботу водія автотранспортних засобів.

Вимоги:

 • наявність посвідчення водія;

 • досвід керування транспортним засобом;

 • знання технічних характеристик та будови автомобіля,

          вміння своєчасно визначати поломку;

 • відсутність шкідливих звичок;

 • відповідальне ставлення до роботи;

 • пунктуальність та дисциплінованість.

 За довідками звертатись в відділ роботи з персоналом та цифровізації виконавчого комітету Карлівської міської ради за адресою: м.Карлівка, вул.Полтавський шлях,85.

 

13.12.2022 р.

УВАГА!

14-15 грудня з 9:00-16:00 відбудеться видача гуманітарної (благодійної) допомоги у вигляді продуктового набору від Полтавської обласної військової адміністрації для всіх внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані та проживають на території Карлівської громади.

Видача продуктових наборів відбуваються за наявності оригіналів паспортів та довідки ВПО!

 

09.12.2022 р.

ОГОЛОШЕННЯ   

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  третя  сесія міської ради дев’ятого скликання відбудеться 20 грудня 2022 року  о 14:00 годині в залі засідань міської ради.

 

01.12.2022 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

05-06 грудня з 9:00-16:00

відбудеться видача гуманітарної (благодійної) допомоги у вигляді продуктового набору від Міжнародної ГО Help Ukraine

для внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані та проживають на території Карлівської громади.

Вимога/ рекомендація: 1пакунок- 1домогосподарство від 3х осіб, що зареєстровані за 1 адресою.

Допомога буде надаватися в приміщенні Карлівського ліцею №1. Про видачу допомоги ВПО із меншим складом домогосподарства буде повідомлено додатково.

УВАГА!

Видача продуктових наборів відбувається за наявності оригіналів паспортів та довідки ВПО!

 

29.11.2022 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Акціонерне товариство "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"

ПОВІДОМЛЕННЯ.pdf

 

29.11.2022 р.