A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення

     01.03.2021 р.

 

До уваги учасників конкурсу

на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету та інших виконавчих органів Карлівської міської ради

 

Конкурс відбудеться 02.03.2021 року в залі засідань Карлівської міської ради на третьому поверсі за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85.

 

Враховуючи значну кількість поданих заяв, конкурс буде проводитись за графіком:

 

10:00 год. – ознайомлення з умовами конкурсу;

 

10:30 год. – проведення іспиту кандидатів на посади:

 • начальника  відділу земельних відносин;

 • начальника відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

 • начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

 • начальника відділу соціального забезпечення;

 • начальника Відділу освіти, молоді та спорту;

 • начальника Відділу культури та туризму.

 

13:00 год. – проведення іспиту кандидатів на посади:

 • головного спеціаліста відділу земельних відносин (три посади, в тому числі: одна посада Максимівського старостинського округу та одна посада на період декретної відпустки Попівського старостинського округу);

 • головного спеціаліста Відділу культури та туризму;головного спеціаліста бюджетного відділу Фінансового управління.

 

14:30 год.  – проведення іспиту кандидатів на посади:

 • головного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи (дві посади);

 • провідного спеціаліста відділу обліку та звітності;

 

16:00 год. – проведення іспиту кандидатів на посади:

- головного спеціаліста Відділу освіти, молоді та спорту (дві посади);

- провідного спеціаліста відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- провідного спеціаліста (по благоустрою) відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- провідного спеціаліста відділу соціального забезпечення

 

    01.03.2021 р.

Про скликання другого засідання третьої сесії Карлівської міської ради восьмого скликання

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, враховуючи колективні звернення жителів с. Михайлівське, вул. Пушкіна, м. Карлівка, провести друге засідання третьої сесії міської ради восьмого скликання 3 березня 2021 року о 13.00 годині у великій залі Карлівського міського будинку культури.

На пленарне засідання винести питання:

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Карлівської міської ради на 2021 рік.
 2. Про виконання Карлівського міського бюджету за 2020 рік.
 3. Про виконання Голобородьківського сільського бюджету за 2020 рік.
 4. Про виконання Лип’янського сільського бюджету за 2020 рік.
 5. Про виконання Максимівського сільського бюджету за 2020 рік.
 6. Про виконання Попівського сільського бюджету за 2020 рік.
 7. Про внесення змін до загального та спеціального фондів бюджету Карлівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 8. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 9. Про затвердження Переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 10. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Карлівська лікарня ім. Л.В. Радевича» на 2021-2022 роки в новій редакції.
 11. Про затвердження Програми «Підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Карлівська лікарня ім. Л.В. Радевича» на 2021- 2022 роки в новій редакції.
 12. Про затвердження Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, Карлівської міської ради на 2021-2024 роки».
 13. Про затвердження соціальної Програми «Турбота. Назустріч карлівчанам» на 2021- 2023 роки в новій редакції.
 14. Про затвердження Програми «Сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки».
 15. Про затвердження Програми «Надання безоплатної правової допомоги населенню Карлівської міської ради» на 2021- 2025 роки.
 16.  Про затвердження «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами Карлівської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки».
 17. Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки, територіальної оборони, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки.
 18. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021- 2025 роки.
 19. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Карлівської міської ради.
 20. Про розробку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 21. Про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі в житловому будинку по вул. Стадіонній, 67, в с. Попівка, Полтавського району, Полтавської області.
 22. Про внесення змін та затвердження положення про відділ земельних від­носин виконавчого комітету Карлівської міської ради у новій редакції.
 23. Про зміну назви Голобородьківського навчально-виховного комплексу «За­гальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 24. Про зміну назви Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 25. Про зміну назви Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № З Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.

26 . Про зміну назви Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.

 1. Про зміну назви опорного закладу «Карлівський ліцей № 4 Карлівської районної ради Полтавської області» та затвердження статуту в новій редакції.
 2. Про зміну назви Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 3. Про зміну назви Максимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Карлів­ської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 4. Про зміну назви Попівського навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлів­ської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 5. Про зміну назви Попівського навчально-виховного комплексу № 2 «Загаль­ноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 6. Про зміну назви Карлівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та затвердження статуту в новій редакції.
 7. Про зміну назви Карлівської районної станції юних натуралістів Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції.
 8. Про зміну назви Карлівської районної станції юних техніків Карлівської районної ради Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції/
 9. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» м. Карлівки, що знаходиться в комунальній власності Карлівської міської ради.
 10. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-сад) №3 "ВЕСЕЛКА" загального типу комунальної власності Карлівської міської ради.
 11. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 "ЗОЛОТА РИБКА" м. Карлівки, що знаходиться в комунальній власності Карлівської міської ради.
 12. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 "БЕРІЗКА".
 13. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 "ЧЕБУРАШКА".
 14. Про затвердження статуту в новій редакції комунальної організації (установи, закладу) Лип’янського дошкільного навчального закладу "ПРОЛІСОК".
 15. Про зміну назви комунального підприємства «Архітектурне бюро Карлівського району» та затвердження статуту в новій редакції.
 16. Про зміну назви Комунального підприємства «Видавництво «Світанок» Карлівської районної ради та затвердження статуту в новій редакції.
 17. Про передачу повноважень щодо управління нерухомим майном комунальної власності Карлівської міської ради.
 18. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення.
 19. Про затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті та виконавчих органах Карлівської міської ради.
 20. Про затвердження структури та штатних розписів КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Карлівської міської ради.
 21. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Карлівської міської ради.
 22. Про закріплення депутатів Карлівської міської ради за виборчими округами.-
 23. Про покладення обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій на території Карлівської міської ради.
 24. Про виготовлення печаток та штампів старостинських округів.
 25. Про затвердження Положення про Виконавчий комітет Карлівської міської ради.
 26. Про затвердження Кодексу етики депутатів Карлівської міської ради та посадових осіб виконавчого комітету.
 27. Про затвердження плану роботи Карлівської міської ради на 2021 рік.
 28. Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого комітету Карлівської міської ради та інших виконавчих органів на 2021 рік.
 29. Про внесення змін до структури КП «Карлівська місцева пожежна охорона» та затвердження її у новій редакції.
 30. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 31. Звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Карлівка Новатор» за 2020 рік.
 32. Про надання службової квартири.
 33. Про затвердження Положення про помічників-консультантів депутатів Карлівської міської ради та їх посвідчень.
 34. Розгляд земельних питань.
 35. Про продаж рухомого майна, а саме, легкового автомобіля седан В КІА GLARUS.
 36. Про звернення до Ланнівського сільського голови щодо виділення в повному обсязі субвенції на фінансування видатків по утриманню КНП «Карлівська лікарня ім. Л.В.Радевича».
 37.  Про виключення зі складу виконавчого комітету депутата Карлівської міської ради заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пушкарьової В.І.
 38.  Різне.

   

 

 

 

   17.02.2021 р 

До уваги депутатів Карлівської міської ради восьмого скликання.

 

Засідання постійних депутатських комісій міської ради відбудуться:

 1. З  питань соціально-економічного розвитку, соціальної політики, освіти, охорони здоровя, культури, фізкультури і спорту

                18.02.2021 року о 09.00 год.

 1. З питань житлового та комунального господарства, благоустрою, транспорту, архітектури та будівництва, управління комунальною власністю
  1. 18.02.2021 року о 13.30 год.
  2.  
 2. З питань законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів

                              19.02.2021 року о 10.00 год.

 1. З питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку

                               19.02.2021 року о 13.30 год.

 1. З питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та санітарного стану

                       22.02.2021 року о 13.30 год.

 

 

    15.02.2021 р.

         Скликається 3 сесія міської ради

 

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання третьої сесії міської ради восьмого скликання відбудеться 25 лютого 2021 року  о 10 годині в залі засідань  Карлівської міської ради .

     На пленарне засідання винесено  питання:

 

1. Про  затвердження  Програми соціально-економічного розвитку Карлівської     міської ради на 2021 рік.

2. Про  виконання Карлівського міського бюджету за 2020 рік.

3. Про виконання Голобородьківського сільського бюджету за 2020 рік.

4. Про виконання Лип’янського сільського бюджету за 2020 рік.

5. Про виконання Максимівського сільського бюджету за 2020 рік.

6. Про виконання Попівського сільського бюджету за 2020 рік.

7. Про внесення змін  до загального та спеціального фондів  бюджету Карлівської  міської територіальної громади на 2021 рік.

8. Про затвердження Регламенту Центру надання  адміністративних послуг виконавчого  комітету Карлівської міської ради.

9. Про затвердження  Переліку послуг, які надаються через  Центр надання  адміністративних послуг  виконавчого комітету Карлівської міської ради.

10. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Карлівська лікарня ім. Л.В. Радевича» на 2021-2022 роки в новій редакції.

11. Про затвердження  Програми  «Підтримки та розвитку комунального  некомерційного підприємства «Карлівська лікарня ім. Л.В. Радевича»  на 2021-2022 роки в новій редакції.

12. Про затвердження  Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, Карлівської міської ради на 2021-2024 роки».

13. Про затвердження  соціальної Програми «Турбота. Назустріч карлівчанам» на 2021- 2023 роки в новій редакції.

14. Про затвердження  Програми  «Сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки».

15. Про затвердження Програми «Надання безоплатної правової допомоги населенню Карлівської міської ради» на 2021- 2025 роки.

16. Про затвердження «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами Карлівської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки».

17. Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки, територіальної оборони, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки.

18.  Про затвердження Програми оздоровлення  та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. 

19. Про прийняття  земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності  у комунальну власність  Карлівської міської ради.

20. Про розробку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

21.  Про  надання  матеріальної допомоги  на ліквідацію  наслідків пожежі в житловому  будинку по вул. Стадіонній, 67, в с. Попівка, Полтавського району,  Полтавської області.

22. Про внесення змін та затвердження положення про відділ земельних від-носин   виконавчого комітету Карлівської міської ради у новій редакції. 

23. Про зміну назви  Голобородьківського навчально-виховного комплексу «За-гальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

24. Про зміну назви  Карлівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 1 Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

25. Про зміну назви  Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

 26 . Про зміну назви  Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

 27. Про зміну назви  опорного закладу «Карлівський ліцей № 4 Карлівської районної ради Полтавської області» та  затвердження статуту в новій редакції.

28. Про зміну назви  Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

29. Про зміну назви  Максимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Карлів-ської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

30. Про зміну назви  Попівського навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлів-ської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

31. Про зміну назви Попівського навчально-виховного комплексу № 2 «Загаль-ноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

32. Про зміну назви  Карлівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та  затвердження статуту в новій редакції.

33. Про зміну назви  Карлівської районної  станції юних натуралістів Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

34. Про зміну назви  Карлівської районної станції юних техніків Карлівської районної ради Полтавської області та  затвердження статуту в новій редакції.

35. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  № 1 «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» м. Карлівки, що знаходиться в комунальній власності Карлівської міської ради.

36. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-сад) №3 "ВЕСЕЛКА" загального типу комунальної власності Карлівської міської ради.

37. Про затвердження статуту в новій редакції  дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  № 4 "ЗОЛОТА РИБКА" м. Карлівки, що знаходиться в комунальній власності Карлівської міської ради.

38.  Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 "БЕРІЗКА".

39. Про затвердження статуту в новій редакції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 "ЧЕБУРАШКА".

40. Про затвердження статуту в новій редакції комунальної організації (установи, закладу) Лип’янського дошкільного навчального закладу "ПРОЛІСОК".

41. Про зміну назви  комунального підприємства «Архітектурне бюро Карлівського району» та затвердження статуту в новій редакції.

42. Про зміну назви  Комунального підприємства «Видавництво «Світанок»  Карлівської районної ради та затвердження статуту в новій редакції.

43. Про передачу повноважень щодо управління  нерухомим майном комунальної власності Карлівської міської ради.

44. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

45. Про затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантних  посад у виконавчому комітеті  та виконавчих органах Карлівської міської ради.   

46. Про затвердження структури та штатних розписів КУ «Центр професійного  розвитку педагогічних працівників» Карлівської міської ради.

47. Про затвердження Порядку  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад КУ «Центр професійного  розвитку педагогічних працівників» Карлівської міської ради.

48.Про закріплення депутатів Карлівської міської ради за виборчими округами.

49. Про покладення  обов’язків  щодо вчинення нотаріальних дій на території Карлівської міської ради. 

50. Про виготовлення печаток та штампів  старостинських округів. 

51. Про затвердження Положення про Виконавчий комітет Карлівської міської ради.

52. Про затвердження Кодексу етики депутатів Карлівської міської ради та  посадових осіб  виконавчого комітету.

53. Про затвердження плану роботи  Карлівської  міської ради на 2021 рік.

54. Про затвердження структури та штатного розпису  виконавчого комітету  Карлівської міської ради та інших виконавчих органів на 2021 рік.

55. Про внесення змін до структури КП «Карлівська місцева пожежна охорона» та затвердження її у новій редакції.

56. Про затвердження розпоряджень міського голови  в міжсесійний період.

57. Звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства  «Карлівка Новатор» за 2020 рік.

58. Про надання службової  квартири.

59. Про затвердження Положення  про помічників-консультантів депутатів Карлівської міської ради та їх посвідчень.

60.Розгляд земельних питань.

61.Різне.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

УВАГА!

До 15 лютого 2021 року триває прийом заявок на конкурс персональних проектів в сфері соціального підприємства House of Europe із залученням ЄС або Великої Британії, які будуть фінансуватися за рахунок грантів (до 4 000 євро).

Хто може взяти участь: професіонали зі сфери медицини, медіа, соціального підприємництва та роботи з молоддю, які хочуть втілити персональний проект - ініціатива не має бути пов’язана з поточними робочими проектами.

Реципієнт має бути готовим взяти на себе повну відповідальність за управління проектом. Заявник повинен мати ФОП з відповідними кодами діяльності або партнера-організацію, що може приймати грантову допомогу і візьме на себе юридичні зобов’язання. Грант підходить для короткотривалих проектів: у вас буде максимум п'ять місяців на реалізацію та звіти. Спланувати, втілити та відзвітувати за проект потрібно у період між 1 травня та 1 жовтня 2021 року.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися у відділі соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради.

 

  27.01.2021 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

 

Виконавчий комітет Карлівської міської ради, місце знаходження якого: Полтавська область, м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 85 оголошує конкурс з 29.01.2021 року на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету та інших виконавчих органів Карлівської міської ради, а саме:

- начальника  відділу земельних відносин;

- головного спеціаліста відділу земельних відносин (три посади, в тому числі: одна посада Максимівського старостинського округу та одна посада на період декретної відпустки Попівського старостинського округу);

- провідного спеціаліста відділу обліку та звітності;

- головного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи (дві посади);

- начальника відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- провідного спеціаліста відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- провідного спеціаліста (по благоустрою) відділу архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

- начальника відділу соціального забезпечення;

- провідного спеціаліста відділу соціального забезпечення;

- начальника Відділу освіти, молоді та спорту;

- головного спеціаліста Відділу освіти, молоді та спорту (дві посади);

- начальника Відділу культури та туризму;

- головного спеціаліста Відділу культури та туризму;

- головного спеціаліста бюджетного відділу Фінансового управління.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, з відміткою заявника про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби;

- резюме у довільній формі із зазначенням основних мотивів зайняття вакантної посади;

-  письмова згода на обробку персональних даних;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- відомості про стаж роботи (державної служби), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері.

- підтвердження подання електронної декларації кандидата на посаду за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з 29.01.2020 року до 28.02.2021 року за адресою виконавчого комітету Карлівської міської ради: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 85.

Враховуючи те, що 28.02.2021 року – вихідний день, останнім днем прийому документів на конкурс вважати 01.03.2021 року.

Конкурс відбудеться 02.03.2021 року в актовій залі міської ради о 10 годині.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вищевказаною адресою або за тел. 0534698209

            Інформація щодо вимог до кандидатів та перелік питань на перевірку та оцінку знань розташована на офіційному сайті міської ради в рубриці «Вакансії»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь