Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Оголошення

       06.07.2020 р.    

 

УВАГА!

Шановні карлівчани!

 

В зв’язку із високою температурою повітря 07 липня 2020 р. (до +36°С) громадські слухання переносяться на 08 липня 2020 р. Слухання відбудуться о 17 год. 20 хв. на міському стадіоні ФК «Карлівка».

На порядок денний винесено питання про підтримку проєкту рішення про добровільне об’єднання територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Солона Балка, с. Іванівка та територіальної громади с. Федорівка в Карлівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Свої питання, думки та пропозиції надсилайте на адресу Карлівської міської ради.

Запрошуємо усіх небайдужих.

(При собі мати паспорт).

 

 

 

     26.06.2020 р. 

Скликається сорок восьма сесія міської ради

 

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання сорок восьмої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 9 липня 2020 року  о 09 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесено питання:                                                                                                              

 1. Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 3. Про схвалення проєкту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.
 4. Про затвердження плану роботи Карлівської міської ради на ІІ-е півріччя 2020 року.
 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
 7. Про затвердження складу конкурсної комісії та Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.
 8. Розгляд заяв.
 9. Різне.

 

    26.06.2020 р.

Шановні карлівчани!

УВАГА!

07 липня о 17 год. 20 хв. на міському стадіоні ФК «Карлівка» відбудуться громадські слухання.

На порядок денний винесено питання про підтримку проєкту рішення про добровільне об’єднання територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Солона Балка, с. Іванівка та територіальної громади с. Федорівка в Карлівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Свої питання, думки та пропозиції надсилайте на адресу Карлівської міської ради.

Запрошуємо усіх небайдужих.

(При собі мати паспорт).

 

            25.06.2020 р.   

  ШАНОВНІ КАРЛІВЧАНИ!

Відділ з контролю за станом благоустрою міста інформує:

Спалювати стерню та суху рослинність заборонено!

        Останнім часом мають місце непоодинокі випадки спалювання рослинності або її залишків, що призводить до значного забруднення атмосферного повітря та погіршення якості земельних ресурсів.

      Велика кількість диму від випалювання стерні, поживних решток, сухої рослинності, опале листя, тощо, створює безпосередню загрозу для життя людини. Крім того, дим негативно впливає і на стан навколишнього природного середовища - знижується родючість грунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне пові тря та з’являється пожежна загроза для прилеглих територій.

      Саме із спалювання стерні на полях, сухої рослинносі і пошкоджуються полезахисні лісові смуги, починається більшість степових пожеж, в т.ч. і в прилеглих лісових масивах. Аналогічним чином, існує загроза і загоряння житлових будинків. Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й коріння майбутньої рослинності, так, що земля, перетворившись на попіл, на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Від низового полум’я знесилюється коріння, слабшає здатність дерев боротися із шкідниками. Вигорає лісова підстилка те саме «сміття» на землі, в якому буяє непомітне життя комах та іншої живності, яка є незамінною ланкою у природному ланцюгу. Пал нищить насіння цінних рослин, особливо лікарських. Доведено, що щорічні пали в одному й тому ж місці призводять до зміни видового складу рослинності і покіс перетворюється на плантацію грубого бур'яну.

     Слід нагадати, що згідно статті 39 Закону України «Про тваринний світ» та статті 27 Закону України «Про рослинний світ» випалювання сухої рослинності або її залишків допускається лише в разі господарської необхідності за відповідним дозволом територіальних органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів. З метою недопущення виникнення вищезазначених негативних чинників, а також керуючись природоохоронним законодавством,

    Державною екологічною інспекцією в Полтавській області проводяться спеціальні рейди-перевірки суб'єктів господарювання, які допустили на своїй території спалювання сухої рослинності та п залишків без відповідного дозволу.

13 квітня Верховна Рада ухвалила закон, який посилює відповідальність за спалювання сухої трави. Згідно з документом, штраф за знищення або пошкодження рослинності вогнем підняли у 18 разів - з 5 100,00 грн до 91 800,00 грн. Максимальний штраф за підпали рослинності навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих грав сягнув 153 000,00 гривень. За випалювання трави на землях сількогосподарського призначення тепер навіть можуть покарати обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.

        За порушення пожежної безпеки в лісах громадянам доведеться заплатити від 1 530,00 грн до 4 590,00 грн, а посадовим особам - від 4 590,00 грн до 15 300,00 грн. За випалювання луків, пасовищ, парків та газонів у населених пунктах - можна отримати штраф у розмірі від 3 060,00 грн до 6 120,00 грн. Випалювання рослинності на території заповідників коштуватиме від 6 120,00 грн до 30 600 грн.

        Мінімальний штраф за забруднення повітря, яке створило небезпеку для життя, підвищили у 20 разів - з 1 700,00 грн до 30 600,00 грн. Розмір штрафу залежатиме від масштабів шкоди, завданої палієм. Штраф за забруднення повітря накладатимуть відповідно до експертизи стану навколишнього середовища.

    Також нагадуємо, що спалювання сухої рослинності та  відходів різного походження на території міста Карлівка  є порушенням пункту 6.9.5 «Правил благоустрою території міста Карлівка, селищ Солона Балка, Іванівка» та карається штрафом згідно чинного законодавства.                                                                       

Дякуємо за розуміння!

 

        24.06.2020 р.

УВАГА!

Згідно розпорядження в.о. міського голови від 24.06.2020 р. № 80 "Про внесення змін в Розпорядження № 77 від 16 червня 2020 року "Про скликання сорок сьомої позачергової сесії міської ради сьомого скликання", час засідання сорок сьомої позачергової сесії міської ради перенесено з 13.00 год. 25 червня 2020 року на 09.00 год. 25 червня 2020 року. 

      19.06.2020 р.

 

Скликається 47 позачергова сесія міської ради сьомого скликання

 

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання сорок сьомої позачергової сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 25 червня 2020 року  о 13 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесені  питання:                                                                                                    

 1. Про виділення коштів на проведення незалежного аудиту КП «Карлівка Новатор».
 2. Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 4. Про звіт начальника юридичного відділу про хід розгляду адміністративної справи за позовом Наконечного О.С. до Карлівської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, поновлення на посаді, стягнення за час вимушеного прогулу.
 5. Про затвердження ліквідаційного балансу та передачу із балансу КУ «Спортивне товариство «Карлівка» Карлівської міської ради Полтавської обл. матеріальних цінностей.
 6. Про затвердження міської Програми благоустрою міста.
 7. Про затвердження детального плану території дитячого дошкільного закладу, яка розташована по вул. Панаса Мирного, 7а в с. Солона Балка Карлівського району Полтавської області.
 8. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка по вул. Полтавський шлях, 98 територіальній громаді в особі Карлівської міської ради.
 9. Про депутатські звернення.
 10. Розгляд заяв.
 11. Різне.

   

    18.06.2020 р. 

Шановні карлівчани!

 

23 червня о 17 год. 20 хв. на міському стадіоні ФК «Карлівка» відбудуться громадські слухання.

На порядок денний винесено питання про добровільне об’єднання територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Солона Балка, с. Іванівка та територіальної громади с. Федорівка в Карлівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Свої питання, думки та пропозиції надсилайте на адресу Карлівської міської ради.

Запрошуємо усіх небайдужих.

(При собі мати паспорт)

 

     18.06.2020 р.

Шановні співвласники багатоквартирного будинку за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 165 

  Відповідно до Закону Україну «Про житлово – комунальні послуги», п. 35,39 Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затверджених Постановою КМУ №712 від 05.09.2018 р., КП «Карлівка Новатор» доводить до Вашого відому, що з 01 липня 2020 року буде змінена ціна  послуги  з управління  Вашого будинку і становитиме 6,97 грн з ПДВ, на місяць за 1 кв. метр загальної площі житлового приміщення у будинку.

              Погодження нової ціни та кошторису   оформлено згідно законодавства протоколом зборів співвласників багатоквартирного будинку від 10 червня 2020 року в кількості 13 чоловік,

Звертаємо Вашу увагу, що погодження нового кошторису є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

15 червня 2020 року  укладено Договір №3 про  надання  послуги з управління багатоквартирним будинком, (далі – Договір ) даний договір   складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник цього договору зберігається в управителя, другий - у уповноваженої  зборами співвласників багатоквартирного будинку –Леонової Н.С.

Наголошуємо, що  у відповідності до ст. 6 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» на кожного індивідуального споживача покладається обов’язок укласти  договір  про  надання  житлово-комунальні  послуги  у  порядку  і випадку  визначених законом.

З повним текстом Договору можна ознайомитися на сайті Карлівської міської ради, або особистим зверненям до КП «Карлівка Новатор» - чи до уповноваженої особи Вашого будинку.

 З повагою адміністрація КП «Карлівка Новатор»

Для отримання довідок звертатись за  т. 2-44-20, 0955917151.

 

 

    18.06.2020 р. 

Шановні співвласники багатоквартирного будинку за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 163

  Відповідно до Закону Україну «Про житлово – комунальні послуги», п. 35,39 Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затверджених Постановою КМУ №712 від 05.09.2018 р., КП «Карлівка Новатор» доводить до Вашого відому, що з 01 липня 2020 року буде змінена ціна  послуги  з управління  Вашого будинку і становитиме 6,95 грн з ПДВ, на місяць за 1 кв. метр загальної площі житлового приміщення у будинку.

              Погодження нової ціни та кошторису   оформлено згідно законодавства протоколом зборів співвласників багатоквартирного будинку від 10 червня 2020 року в кількості 13 чоловік,

Звертаємо Вашу увагу, що погодження нового кошторису є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

15 червня 2020 року  укладено Договір №2 про  надання  послуги з управління багатоквартирним будинком, (далі – Договір ) даний договір   складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник цього договору зберігається в управителя, другий - у уповноваженої  зборами співвласників багатоквартирного будинку – Мороз Н.М.

Наголошуємо, що  у відповідності до ст. 6 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» на кожного індивідуального споживача покладається обов’язок укласти  договір  про  надання  житлово-комунальні  послуги  у  порядку  і випадку  визначених законом.

З повним текстом Договору можна ознайомитися на сайті Карлівської міської ради, або особистим зверненям до КП «Карлівка Новатор» - чи до уповноваженої особи Вашого будинку.

 З повагою адміністрація КП «Карлівка Новатор»

Для отримання довідок звертатись за  т. 2-44-20, 0955917151.

 

 

      11.06.2020 р.

 

Шановні співвласники багатоквартирного будинку за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавського Полку, 3!

 

          КП «Карлівка Новатор»  18 червня 2020 року о 18 год   00 хв  запрошує співвласників  Вашого багатоквартирного будинку (або ініціативну групу від будинку)  провести збори та погодити ціну на послуги  з управління  Вашого будинку.

         Основним питанням є питання,  пов’язане з технічного обслуговування ліфта у Вашому житловому  будинку та виникнення небажаних наслідків, що призводить  до незапланованих витрат коштів підприємства. З метою недопущення зазначеної ситуації пропонується провести переговорну процедуру відповідно чинного законодавства України.

     Звертаємо Вашу увагу, що погодження зміни ціни є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

         У випадку непогодження нової ціни на послугу з управління багатоквартирного будинку з кошторисом витрат на утримання будинку, буде діяти раніше встановлена договором ціна, але періодичність послуг по Вашому будинку буде зменшено або навіть  призведе в подальшому до негативних процесів, припинення технічного обслуговування ліфтів житлового будинку.

         Наголошуємо! Що збори заплановані в січні та лютому, березні 2020 року не відбулися в зв’язку з ігнорування  співвласників багатоквартирного будинку  за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавськиого Полку, 3.

 

З повагою, адміністрація КП «Карлівка Новатор»

Для отримання довідок звертатись за т. 2-44-20, 0955917151

      11.06.2020 р. 

Шановні співвласники багатоквартирного будинку за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 58! 

 

          КП «Карлівка Новатор»  16 червня 2020 року о 18 год.   запрошує співвласників  Вашого багатоквартирного будинку (або ініціативну групу від будинку)  провести збори та погодити ціну на послуги  з управління  Вашого будинку.

         Основним питанням є питання,  пов’язане з технічним обслуговуванням ліфта у Вашому житловому  будинку та виникнення небажаних наслідків, що призводить  до незапланованих витрат коштів підприємства. З метою недопущення зазначеної ситуації пропонується провести переговорну процедуру відповідно чинного законодавства України.

     Звертаємо Вашу увагу, що погодження зміни ціни є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

         У випадку непогодження нової ціни на послугу з управління багатоквартирного будинку з кошторисом витрат на утримання будинку, буде діяти раніше встановлена договором ціна, але періодичність послуг по Вашому будинку буде зменшено або навіть  призведе в подальшому до негативних процесів, припинення технічного обслуговування ліфтів житлового будинку.

         Наголошуємо! Що збори, заплановані в січні та лютому, березні 2020 року, не відбулися в зв’язку з ігноруванням  співвласників багатоквартирного будинку  за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 58

 

З повагою, адміністрація КП «Карлівка Новатор»

Для отримання довідок звертатись за  т. 2-44-20, 0955917151.

 

 

 

         20.05.2020 р.

Скликається 46 позачергова сесія міської ради

 

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання сорок шостої позачергової сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 26 травня 2020 року  о 13 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесені  питання:                                                                                                         

 1. Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.
 2. Про затвердження міської Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в м. Карлівка на 2020-2024 роки.
 3. Про звіт начальника КУ «Спортивне товариство «Карлівка» щодо фінансово-господарської діяльності установи.
 4. Про звіт начальника КП «Карлівка Новатор» щодо фінансово-господарської діяльності підприємства за 2019 рік.
 5. Розгляд звернень.
 6. Розгляд заяв.
 7. Різне.

 

 

        23.04.2020 р.

 

Шановні карлівчани!

На виконання постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» усі кладовища в  м. Карлівці на період карантину будуть закриті для відвідування, крім випадків здійснення поховання.

Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей та  вшанувати вдома пам'ять близьких та рідних в поминальні дні.

 

 

         17.04.2020 р. 

УВАГА!

Карлівська міська рада рекомендує громадянам обмежити перебування в громадських місцях без нагальної потреби у період вихідних та святкових днів, починаючи з 13.00 год. суботи 18 квітня 2020 року до 06.00 год. вівторка 21 квітня 2020 року.

    

          17.04.2020 р.    

Скликається 45 сесія міської ради

    Відповідно до розпорядження секретаря ради № 52 від 17.04.2020 р. "Про скликання сорок п’ятої сесії міської ради сьомого скликання", керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання сорок п’ятої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться  28  квітня  2020 року  о 13 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесені питання:                                                                                                      

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.
 2. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету за наслідками виконання за 3 місяці 2020 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.
 4. Про внесення змін до рішення сорок четвертої позачергової сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про затвердження штатного розпису працівників апарату управління міської ради на 2020 рік».
 5. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 6. Про депутатські запити.
 7. Розгляд заяв.
 8. Різне.

Секретар ради                                                                            Олег Стовбун

 

  01.04.2020 р.  

  УВАГА!
З 01 квітня 2020 року в м. Карлівці проводитимуться дезінфекційні роботи.
Працівники Карлівського ВУЖКГ та КП «Карлівка Новатор» спеціальним розчином оброблятимуть тротуари, дороги, автобусні зупинки, парки, лавки, спортивні та ігрові майданчики, двері та перила житлових будинків тощо.

Шановні карлівчани! Дотримуйтеся карантинних заходів! Від цього залежить Ваше здоров’я і здоров’я Ваших рідних та близьких людей.

 

 

20.03.2020 р.

        УВАГА!

Набуло чинності рішення 44 позачергової сесії Карлівської міської ради сьомого скликання від 19.03.2020 р. "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Карлівка, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19"

РІШЕННЯ

   

 

17.03.2020 р. 

                                                                                                       УВАГА!    

В зв’язку з впровадженням в Україні обмежувальних заходів щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19), в Карлівській міській раді тимчасово скасовується прийом громадян.

 

Громадянам, які мають потребу звернутися до Карлівської міської ради, прохання звертатися письмово за поштовою адресою: вул. Полтавський шлях, 54, м. Карлівка, 39500.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності

    16.03.2020 р.

                                                                      Скликається 44 позачергова сесія міської ради.

 

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання сорок четвертої позачергової сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 19 березня  2020 року  о 13 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесені питання:                                                                                                           

 1. Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Карлівці, з метою попередження розповсюдження захворюваності, спричиненої коронавірусом COVID-19.
 2. Про покладання виконання обов’язків міського голови на секретаря ради.
 3. Про оплату праці тимчасово виконуючого обовʼязки міського голови  (секретаря ради).
 4. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 5. Про оплату праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 6. Про затвердження кількісного складу виконавчого комітету міської ради.
 7. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради.
 8. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Карлівської міської ради.
 9. Про затвердження структури апарату Карлівської міської ради.
 10. Про затвердження штатного розпису працівників апарату управління міської ради на 2020 рік.
 11. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2019 рік.
 12. Про вільний залишок бюджетних коштів.
 13. Про уточнення показників міського бюджету на  2020 рік.
 14. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 15. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання від 11.12.2019 року ˮПро затвердження переліку природоохоронних заходів для фінансування з міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2020 роціˮ.
 16. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання від 11.12.2019 року “Про затвердження лімітів на використання паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв апарату управління міської ради на 2020 рік”.
 17. Про затвердження положень про відділи Карліської міської ради.
 18. Про врегулювання відносин з КУ «Трудовий архів територіальних громад Карлівського району».
 19. Про ліквідацію комунальної установи «Спортивне товариство «Карлівка».
 20. Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання «Про затвердження в новій редакції міської соціальної програми «Турбота. Назустріч карлівчанам».
 21. Про надання дозволу на розроблення генерального плану с. Іванівка.
 22. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м.Карлівка по вул. Комарова,4  територіальній громаді в особі Карлівської міської ради.
 23.  Про надання дозволу на виготовлення детального плану забудови кварталу для будівництва культової споруди релігійної громади Християнської церкви «Слово життя» на території Карлівської Міської ради по вул. Незалежності.
 24. Про забезпечення проведення експертизи містобудівної документації «Розроблення генерального плану території населеного пункту м. Карлівка Полтавсьої обл.».
 25. Про внесеня змін до Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумкового обладнянн в житлових будинках, опорах, що належать до власності територіальної громади м. Карлівка.
 26. Про створення робочої депутатської комісії з розгляду питань перевірки діяльності комунальних підприємств КП «Карлівка Новатор», Карлівське ВУЖКГ, КУ «Спортивне товариство «Карлівка».
 27.  Про звернення ГО «Ветеранське братерство Карлівщини».
 28.  Про депутатські звернення.
 29.  Розгляд заяв.
 30.  Різне.

 

 

 11.03.2020 р. 

ОГОЛОШЕННЯ!

АТ "Укргазвидобування" філія ГПУ "Полтавагазвидобування" на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017 р. статті 4 частини 6 надає звіт з оцінки впливу на довкілля планової діяльності.

ДОДАТОК

 

       11.03.2020 р. 

ОГОЛОШЕННЯ!

 Відповідно до Закону україни "Про оцінку впливу на довкілля" ТОВ НВЦ "ЄВРОДІМ" повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

ДОДАТОК

 

      10.03.2020 р. 

УВАГА! 

В зв’язку з несправністю міського автобуса, пасажирське перевезення по м. Карлівка з 10 березня 2020 року тимчасово призупиняється.

Про відновлення руху буде своєчасно повідомлено.

Вибачте за незручності.

 

10.03.2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно розпорядження міського голови Наконечного О.С. № 28 від 10.03.2020 р. "Про скасування Розпорядження Карлівської міської ради від 06 березня 2020 року № 27 «Про скликання сорок третьої позачергової сесії Карлівської міської ради сьомого скликання»:

 

У відповідності до статті 14 Регламенту роботи Карлівської міської ради, керуючись п. п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно норм чинного законодавства аргументовано викладених у додатку:

 1. Скасувати Розпорядження Карлівської міської ради від 06 березня 2020 року № 27 «Про скликання сорок третьої позачергової сесії Карлівської міської ради сьомого скликання».
 2. Секретарю міської ради (Олегу Стовбуну) довести дане розпорядження до відома населення та депутатів шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради.
 3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Додаток до Розпорядження № 28 від 10.03.2020 р.

Міський голова                               О.С. Наконечний

 

 

 

       06.03.2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно розпорядження секретаря ради О.Л. Стовбуна "Про скликання сорок третьої позачергової сесії Карлівської міської ради сьомого скликання»:

У відповідності до статті 14 Регламенту роботи Карлівської міської ради, керуючись п. 10 ст. 26, п. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги протоколи зборів депутатів від 20.02.2020, 06.03. 2020, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності та охорони громадського порядку від 27.02.2020 та 06.03.2020:

1.Скликати сорок третю позачергову сесію Карлівської міської ради сьомого скликання 10 березня 2020 року на 13.00 годину в залі засідань Карлівської районної ради.

2.На розгляд сесії винести питання:

              - Про дострокове припинення повноважень Карлівського міського  голови.

              - Про розпуск виконавчого комітету Карлівської міської ради сьомого скликання.

              - Про звільнення заступників Карлівського міського голови.

3. Секретарю міської ради (Олегу Стовбуну) довести дане розпорядження до відома населення та депутатів шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради, на дошці оголошень Карлівської міської ради та в інший законний спосіб.

 

 

      05.03.2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ! 

    Згідно розпорядження міського голови № 26 від 05.03.2020 р. "Про внесення змін в Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання  сорок третьої сесії Карлівської міської ради  сьомого скликання"

 

У відповідності до статті 14 Регламенту роботи Карлівської міської ради, керуючись п. п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виробничою необхідністю :

 1. Внести зміни до Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання сорок третьої сесії Карлівської міської ради сьомого скликання», а саме:

1) пункт 1 викласти в наступній редакції: «Скликати сорок третю позачергову сесію Карлівської міської ради  сьомого скликання  на 30 березня 2020 року на 13.00 годину в приміщені Карлівської міської ради».

2) пункт 2 викласти в наступній редакції: «Винести на розгляд сесії :

2.1 Бюджетні питання.

2.2 Земельні питання.

2.3 Про затвердження положення про відділи Карлівської міської ради.

2.4 Різне».

2. Секретарю міської ради (Олегу Стовбуну) довести дане розпорядження до відома населення та депутатів шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                      Олександр Наконечний

 

 

        05.03.2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно розпорядження міського голови № 25 від 05.03.2020 р. "Про скасування Розпорядження міського голови від 04 березня 2020 року № 24 «Про внесення змін в Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання сорок третьої сесії Карлівської міської ради сьомого скликання"

У відповідності до статті 14 Регламенту роботи Карлівської міської ради, керуючись п. п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Скасувати Розпорядження міського голови від 04.03.2020 року № 24   «Про внесення змін в Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання сорок третьої сесії Карлівської міської ради сьомого скликання».        

2. Секретарю міської ради (Олегу Стовбуну) довести дане розпорядження до відома населення та депутатів шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                      Олександр Наконечний

 

       04.03.2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

Про внесення змін в Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання сорок третьої сесії Карлівської міської ради сьомого скликання"


У відповідності до статті 14 Регламенту роботи Карлівської міської ради, керуючись п. п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виробничою необхідністю :

 1. Внести зміни до Розпорядження міського голови від 24.02.2020 року  № 20 «Про скликання сорок третьої сесії Карлівської міської ради сьомого скликання», а саме:

1) пункт 1 викласти в наступній редакції: «Скликати сорок третю позачергову сесію Карлівської міської ради  сьомого скликання  на 06 березня 2020 року на 13.00 годину в приміщені Карлівської міської ради».

2) пункт 2 викласти в наступній редакції: «Винести на розгляд сесії :

2.1 Бюджетні питання.

2.2 Земельні питання.

2.3 Про затвердження положення про відділи Карлівської міської ради.

2.4 Різне».  

2. Секретарю міської ради (Олегу Стовбуну) довести дане розпорядження до відома населення та депутатів шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради.

 

 

 

     28.02.2020 р.

Шановні співвласники багатоквартирного будинку за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Полку, 3

 

          КП «Карлівка Новатор» 02 березня 2020 року о17год  00 хв  запрошує співвласників  Вашого багатоквартирного будинку (або ініціативну групу від будинку)  провести збори та погодити ціну на послуги  з управління  Вашого будинку.

         Основним питанням є питання,  пов’язане з технічного обслуговування ліфта у Вашому житловому  будинку та виникнення небажаних наслідків, що призводить  до незапланованих витрат коштів підприємства. З метою недопущення зазначеної ситуації пропонується провести переговорну процедуру відповідно чинного законодавства України.

     Звертаємо Вашу увагу, що погодження зміни ціни є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

         У випадку непогодження нової ціни на послугу з управління багатоквартирного будинку  з кошторисом витрат на утримання будинку, буде діяти раніше встановлена договором ціна, але періодичність послуг по Вашому будинку буде зменшено або навіть  призведе в подальшому до негативних процесів, припинення технічного обслуговування ліфтів житлового будинку.

         Наголошуємо! Що збори заплановані в січні та лютому 2020 року не відбулися в зв’язку з ігнорування  співвласників багатоквартирного будинку  за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Полку, 3

 

З повагою адміністрація КП «Карлівка Новатор»

Для отримання довідок звертатись за  т. 2-44-20, 0955917151.

 

 

      09.01.2020 р.

Оголошення

    17 січня 2020 року об 11.00 год. за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях,95 в приміщенні     Карлівського районного будинку культури відбудуться громадські слухання щодо звіту з оцінки впливу на довкілля.

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення: Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації.

 

 

 

    

 

Увага, конкурс!

У рамках святкування Дня міста запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в конкурсі «Гарбуз-велетень». Господар, який продемонструє найбільший гарбуз, вирощений власноруч, отримає цінний подарунок. 
Заявки на конкурс та фотознімки надсилайте за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 98 205.

07.08.2019 р.

Шановні мешканці міста!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім", присвячений Дню міста.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, ОСББ, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

На перпеможців чекають цінні подарунки.

Про деталі конкурсу можна довідатись у відділі соціально-економічного та стратегічного розвитку міста, тел 98 205

Положення про конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім"

 

07.08.2019 р.

Увага, оголошується конкурс!

До Дня Державного Прапора України Карлівська міська рада оголошує конкурс на краще обійстя, прикрашене 23 серпня в символічні кольори Державного стягу України.

Заявки на участь в конкурсі та фотознімки прикрашеного обійстя надсилайте на адресу: вул. Полтавський Шлях, 54, м. Карлівка, 39500.

Переможців буде визначено до 15 вересня та нагороджено цінними подарунками під час святкування Дня міста.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради, тел. 98 205.