Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Оголошення

        09.08.2019 р.

КП «Карлівка Новатор» інформує!

 

Відповідно до ст.. 18 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»  

1. Управління багатоквартирним будинком управителем здійснюється на підставі договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, що укладається згідно з типовим договором.

2. Управитель веде окремий облік доходів і витрат (облікову карту) щодо кожного багатоквартирного будинку, який перебуває в його управлінні, та забезпечує співвласникам багатоквартирного будинку вільний доступ до цієї інформації щодо їхнього будинку в порядку, передбаченому договором.

3. У разі якщо за дорученням співвласників управитель здійснює накопичення коштів на реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку, і т.д., управитель зобов’язаний відкрити для приймання платежів та проведення розрахунків за кожним багатоквартирним будинком, що перебуває в його управлінні, окремий банківський рахунок та забезпечити співвласникам багатоквартирного будинку вільний доступ до інформації про рух коштів на відповідному рахунку.

    У  всіх будинків є змога зробити в себе Капремонтремонт на умовах співфінансування!

     

      Розмір дольової участі у капітальному ремонті та порядок внесення коштів:

       Першочергово виконуються роботи по капітальному ремонту будинків, де дольова участь мешканців ( за їх рішенням) складає 50%.

  1. Дольова участь власників у кошторисній вартості робіт з капітального ремонту (при залученні бюджетних коштів), як правило, встановлюється в розмірі від 15% та визначається за формулою:% дольової участі власників = 15% + коефіцієнт кількості власників, які беруть дольову участь, % + коефіцієнт кошторисної вартості підрядних робіт, %

Коефіцієнт кількості власників, які беруть дольову участь у капітальному ремонті, встановлюється у наступний спосіб:

 

Кількість власників, які беруть дольову участь у капітальному ремонті, од.

Коефіцієнт кількості власників, які беруть дольову участь, %

1 – 3

0

4 – 10

2,5

11 – 30

5

31 – 50

7,5

> 50

10

Ви   можете провести збори співвласників, самостійно ухвалити рішення щодо видів робіт, які необхідні вашому будинку найбільше, і отримати результат який буде менший від повної вартості! Співфінансуються будь-які види робіт!

Такий механізм було затверджено Рішенням Карлівської  міської ради від 07 вересня 2017 року «Про затвердження «Положення  про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у поточному, капітальному ремонтах  (реконструкції, модернізації) в багатоквартирних житлових будинках комунальної власності ( багатоквартирних житлових будинках у яких визначено управителем комунальне підприємство засноване  Карлівською міською радою)»

            По багатоквартирних будинках  які обслуговуються в КП «Карлівка Новатор» виготовлено    проектно-кошторисну документацію, першочергово підлягає капітальному ремонту об’єкти які наведено нижче:

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ

Як це працює Ви можете детально дізнатись  направивши ініціативну групу чи уповноважену особу від Вашого будинку до КП «Карлівка Новатор» 

 

З повагою адміністрація КП «Карлівка Новатор»

  Телефони для довідок 2-44-20, 0955917151.

 

 

 

07.08.2019 р.

Увага, конкурс!

У рамках святкування Дня міста запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в конкурсі «Гарбуз-велетень». Господар, який продемонструє найбільший гарбуз, вирощений власноруч, отримає цінний подарунок. 
Заявки на конкурс та фотознімки надсилайте за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 98 205.

07.08.2019 р.

Шановні мешканці міста!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім", присвячений Дню міста.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, ОСББ, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

На перпеможців чекають цінні подарунки.

Про деталі конкурсу можна довідатись у відділі соціально-економічного та стратегічного розвитку міста, тел 98 205

Положення про конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім"

 

07.08.2019 р.

Увага, оголошується конкурс!

До Дня Державного Прапора України Карлівська міська рада оголошує конкурс на краще обійстя, прикрашене 23 серпня в символічні кольори Державного стягу України.

Заявки на участь в конкурсі та фотознімки прикрашеного обійстя надсилайте на адресу: вул. Полтавський Шлях, 54, м. Карлівка, 39500.

Переможців буде визначено до 15 вересня та нагороджено цінними подарунками під час святкування Дня міста.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради, тел. 98 205. 

 

14.06.2019 р.

    Скликається 39 позачергова сесія міської ради сьомого скликання

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 21 червня  2019 року  о 13 годині в залі засідань міської ради.

     На пленарне засідання винесено  питання:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 1. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету за наслідками виконання за п’ять місяців 2019 року.
 2. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за п’ять місяців 2019 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету на 2019 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 5. Про надання дозволу на виготвлення детального плану території зони забудови по вул. Героїв Крут, вул. Гориста в м. Карлівка Полтавської області.
 6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по вул. Паркова в м. Карлівка Полтавської області.
 7. Про затвердження складу та Положення про Молодіжну раду при Карлівській міській раді
 8. Про звернення Молодіжної ради до депутатського корпусу Карлівської міської ради.
 9. Про затвердження Положення про утворення, використання та обліку цільового фонду у складі спеціального фонду Карлівського місцевого бюджету.
 10. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради сьомого скликання від 15.07.2016 року "Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Карлівки".
 11. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
 12. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 13. Про організаційні заходи щодо буріння артезіанської свердловини з будівництвом водозабірного пристрою та влаштуванням санітарної зони для питних потреб населення на території м.Карлівка в районі парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України.
 14. Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки.
 15. Про депутатські запити.
 16. Розгляд заяв.
 17. Різне.

 

 

11.06.2019 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс 

на заміщення вакантної посади

  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 

Вимоги до кандидата:

 

громадянство України, освіта вища: спеціаліст, магістр, вільне володіння державною мовою; володіння комп'ютером на рівні користувача. 

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; письмову заяву, в якій повідомляє, що до кандидата не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади";  копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка p-2ds; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції».

Переможець конкурсу буде зарахований на посаду після затвердження його кандидатури сесію міської ради.

Посадовий оклад 6600 грн., інші виплати відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування».

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто до 14 липня 2019 року за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54.

 

 

11.06.2019 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з контролю та комунікаційної діяльності апарату  Карлівської міської ради

 

Вимоги до кандидата:

 

громадянство України, освіта вища: спеціаліст, магістр, вільне володіння державною мовою; володіння комп'ютером на рівні користувача. 

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; письмову заяву, в якій повідомляє, що до кандидата не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади";  копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка p-2ds; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції».

Посадовий оклад 4000 грн., інші виплати відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування».

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто до 14 липня 2019 року за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54.

 

11.06.2019 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії відділу ДАБК апарату міської ради (тимчасово, на час відсутності основного працівника)
 

Вимоги до кандидата:

 

громадянство України, освіта вища: спеціаліст, магістр, за напрямом професійного спрямування правознавство, вільне володіння державною мовою; володіння комп'ютером на рівні користувача. 

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; письмову заяву, в якій повідомляє, що до кандидата не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади";  копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка p-2ds; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції», нормативно-правові акти з питань ДАБК.

Посадовий оклад 4000 грн., інші виплати відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування».

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто до 14 липня 2019 року за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54.

 

03.06.2019 р.

Оголошення

          Комунальне підприємство «Карлівка Новатор» повідомляє, що на протязі літніх місяців 2019 року в місті Карлівка на прибудинкових територіях навколо багатоквартирних будинків проводяться роботи з покосу трави механічним способом.

        Згідно «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» від 17 травня 2005 року, затверджених наказом Державного Комітету України з питань житлово – комунального господарства від 17 травня 2005 року № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», визначено, що прибудинкова територія це – територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку.

     Попереджаємо, що підприємство під час проведення робіт з покосу трави механічним способом не несе відповідальність за ненавмисне псування Вашого рухомого  майну (авто транспортному засобу) внаслідок  недбалості  та необережності самого власника.

         Пропонуємо, для запобігання ненавмисного спричинення майнової шкоди та з метою належного забезпечення утримання та ремонту спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової  території, а отже задоволення Ваших господарсько – побутових потреб:

забезпечити зберігання своїх транспортних засобів на спеціально  відведених майданчиках.

Начальник  КП «Карлівка Новатор»                                                                              В.М. Фуртас

 

06.05.2019 р. 

Скликається тридцять восьма сесія міської ради

    Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання тридцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 16 травня  2019 року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

На пленарне засідання винесені питання:                                                                                                                                                                                                                     

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
 2. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету за наслідками виконання за чотири місяці 2019 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за чотири місяці 2019 року.
 4. Про уточнення показників міського бюджету на 2019 рік.
 5. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 6. Про звіт начальника Карлівського відділу поліції ГУНП в Полтавській області перед населенням за І квартал 2019 року.
 7. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради сьомого скликання від 15.07.2016 р. «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Карлівки».
 8. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
 9. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 10. Про внесення доповнення до міських програм. 
 11. Про створення комунальної установи «Спортивне товариство «Карлівка» Карлівської міської ради Полтавської області.
 12. Про внесення доповнення до Програми забезпечення окремих категорій громадян міста Карлівки безкоштовним перевезенням у міському автомобільному транспорті загального користування. 
 13. Про затвердження міської Програми оптимізації системи централізованого теплопостачання будинків з централізованим гарячим водопостачанням в м. Карлівка на 2019-2022 роки.
 14. Про внесення змін до рішення 22 сесії міської ради 7 скликання від 07.09.2017 року "Про затвердження складу комісії створеної розпорядженням міського голови №111 від 26.07.2017 року "Про створення комісії з підготовки та проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельних ділянок"
 15. Про організаційні заходи щодо буріння артезіанської свердловини з будівництвом водозабірного пристрою та влаштуванням санітарної зони для питних потреб населення на території м. Карлівка в районі парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України.
 16. Про внесення змін до рішення першого засідання 5 позачергової сесії Карлівської міської ради 7 скликання від 08.04.2016 р. "Про затвердження Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та нормативної грошової оцінки м. Карлівка".
 17. Про звіт голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін, соціального, культурного розвитку, будівництва та підприємництва про використання субвенцій за 2018 рік головними розпорядниками коштів.
 18. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 19. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території дитячого дошкільного закладу, яка розташована по вул. Панаса Мирного, 7а в с. Солона Балка Карлівського району Полтавської області.
 20. Про депутатські запити.
 21.  Розгляд заяв.
 22.  Різне.

 

23.04.2019 р.

УВАГА!

ГРАФІК РУХУ АВТОБУСУ В ПОМИНАЛЬНІ ДНІ 05 ТА 06 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В

М. КАРЛІВКА

Відправлення

Час

Прибуття/

Відправлення

Час

Прибуття/

Відправлення

Час

Прибуття

Час

зуп. Центральна лікарня

7.30

-

 

-

 

зуп. Міський цвинтар

7.45

зуп. Міський цвинтар

7.50

-

 

-

 

зуп. Центральна лікарня

8.05

зуп. Центральна лікарня

8.15

зуп. Механічний завод

8.35/8.40

-

 

зуп. Міський цвинтар

8.55

зуп. Міський цвинтар

9.00

-

 

-

 

зуп. Центральна лікарня

9.15

зуп. Центральна лікарня

9.25

зуп. Цукровий завод

9.45/9.50

зуп. Спиртозавод

10.05/10.10

зуп. Цвинтар 43км

10.30

зуп. Цвинтар 43км

10.35

-

 

-

 

зуп. Центральна лікарня

10.55

зуп. Центральна лікарня

11.00

-

 

-

 

зуп. Міський цвинтар

11.15

зуп. Міський цвинтар

11.20

зуп. Механічний завод

11.40/11.45

-

 

зуп. Центральна лікарня

12.00

зуп. Центральна лікарня

12.05

зуп. Цукровий завод

12.25/12.30

зуп. Спиртозавод

12.45/12.50

зуп. Цвинтар 43км

13.10

зуп. Цвинтар 43км

13.15

зуп. Спиртозавод

13.30/13.35

зуп. Цукровий завод

13.55/14.00

зуп. Центральна лікарня

14.15

 

 

 

 

10.04.2019 р.

 

УВАГА!

Полтавська обласна рада, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Територіальна організація ТО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області, Полтавська обласна організація ФСТ «Спартак» з метою пропаганди та розвитку фізичної культури і спорту в області, організації змістовного дозвілля, залучення депутатів місцевого самоврядування до здорового способу життя протягом квітня-травня 2019 року планують провести Спартакіаду серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

Запрошуємо депутатів рад усіх рівнів Полтавської області долучитися до участі у Спартакіаді.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»: 36011, м. Полтава, вул. Пушкіна, 16, тел. 61-18-56, e-mail: sportpoltava@ukr.net.

 

10.04.2019 р. 

Про  перенесення дати скликання тридцять восьмої сесії міської

ради сьомого скликання

 

Керуючись  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з виробничою необхідністю  засідання тридцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання переноситься з 16 квітня 2019 року на 16 травня 2019 року. Засідання відбудеться  в депутатській кімнаті міської ради о 13 годині.

На пленарне засідання винесені питання:                                                                                                                                                                                                                                                                        

 1. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету за наслідками виконання за чотири місяці 2019 року.
 2. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за чотири місяці 2019 року.
 3. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 5. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради сьомого скликання від 15.07.2016 р. «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Карлівки».
 6. Про внесення доповнення до міських програм
 7. Про погодження проектів регуляторних актів.
 8. Про внесення доповнення до Програми забезпечення окремих категорій громадян міста Карлівки безкоштовним перевезенням у міському автомобільному транспорті загального користування. 
 9. Про депутатські запити.
 10.  Розгляд заяв.
 11.  Різне.

 

08.04.2019 р.

ШАНОВНІ КАРЛІВЧАНИ!

Доброю традицією стало щорічне проведення Дня довкілля з метою покращення санітарного стану міста, озеленення, очищення прибудинкових територій, посадки дерев, кущів та квітів, в яких активну участь беруть трудові колективи підприємств, установ і організацій та мешканці міста.

Запрошуємо усіх  18-20 квітня взяти участь в заходах з благоустрою та озелененню прибудинкових територій, територій, прилеглих до підприємств, установ та організацій тощо.

Разом зробимо наше місто чистішим та красивішим!

                                                                                    

 

02.04.2019 р.

До уваги посадових осіб місцевого самоврядування.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за освітніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за денною та заочно-дистанційними формами навчання.

Навчання здійснюється на контрактній основі (7 тис. грн на рік), термін навчання - 01 рік 10 місяців, прийом документів проводиться без обмежень щодо віку та займаної посади кандидата на здобуття освіти.

     Стосовно додаткових роз’яснень та уточнень просимо звертатися до контактної особи Гайдученко Світлани Олександрівни (тел.067-261-13-01).

 

02.04.2019 р.

Скликається тридцять восьма сесія міської ради

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, засідання тридцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 16 квітня  2019 року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

 На пленарне засідання винесені питання:                                                                                                                   

 1. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету за наслідками виконання за три місяці 2019 року.
 2. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за три місяці 2019 року.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 4. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради сьомого скликання від 15.07.2016 р. «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Карлівки».
 5. Про обговорення проектів рішень «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» на 2020 рік.
 6. Про депутатські запити.
 7.  Розгляд заяв.
 8.  Різне.

 

19.03.2019 р.

Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії відділу ДАБК апарату міської ради (тимчасово, на час відсутності основного працівника)
 

Вимоги до кандидата:

громадянство України, освіта вища, за напрямом професійного спрямування правознавство, вільне володіння державною мовою; володіння комп'ютером на рівні користувача. 

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; письмову заяву, в якій повідомляє, що до кандидата не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади";  копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка p-2ds; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції», нормативно-правові акти з питань ДАБК.

Посадовий оклад 4000 грн., інші виплати відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування».

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто до 22 квітня 2019 року за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54.

 

26.02.2019 р.

УВАГА, ОГОЛОШЕННЯ!

Про  перенесення дати скликання тридцять сьомої сесії міської

ради сьомого скликання

Керуючись  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з виробничою необхідністю перенесено дату засідання тридцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання на 20 березня 2019 року. Засідання відбудеться  в депутатській кімнаті міської ради о 13 годині.

На засідання винесено питання:

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2018 рік.
 2. Про вільний залишок бюджетних коштів на початок 2019 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету на 2019 рік.
 4. Про спрямування вільних залишків коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на початок 2019 року.
 5. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії сьомого скликання   «Про затвердження лімітів на використання паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв апарату управління міської ради на 2019 рік».
 6. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 7. Про внесення змін до штатного розпису апарату міської ради.
 8. Про затвердження Положення про відділ з контролю та комунікацій з громадськістю апарату Карлівської міської ради.
 9. Про план роботи Карлівської дільниці «Полтававодоканал» у 2019 році.
 10. Про виконання депутатських запитів по ремонту доріг та освітлення вулиць міста.
 11. Про розроблення розділу Стратегічної екологічної оцінки у складі Генерального плану населеного пункту м. Карлівки Полтавської області.
 12.  Про розроблення Генерального плану с. Солона Балка Карлівського району Полтавської області.
 13.  Про передачу гаражів на баланс комунального підприємства «Карлівське ВУЖКГ».
 14.  Про затвердження Правил благоустрою території Карлівської міської ради в новій редакції.
 15. Про внесення доповнень до Програми "Турбота. Назустріч карлівчанам".
 16. Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку м. Карлівка на 2019 рік.
 17.  Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Карлівка на 2019-2023 роки.
 18.  Про надання згоди на прийняття майна в комунальну власність територіальної громади м. Карлівки.
 19.  Про затвердження Положення про порядок придбання в комунальну власність територіальної громади м. Карлівки об’єктів нерухомого майна.
 20.  Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Карлівської міської ради на 2019 рік.
 21. Про внесення змін до титульного списку Карлівського ВУЖКГ.
 22. Про вартість ритуальної послуги Карлівського виробничого управління житлово – комунального господарства.
 23.  Про погодження КП «Карлівка Новатор» вартості платної послуги на друк оголошень в газеті 2Карлівська громада»
 24.  Про депутатські запити.
 25.  Розгляд заяв.
 26.  Різне.

 

07.02.2019 р.

Про  перенесення дати скликання тридцять сьомої сесії міської

ради сьомого скликання

Керуючись  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з виробничою необхідністю  засідання тридцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 27 лютого 2019 року о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

     На пленарне засідання винесені  питання:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2018 рік.
 2. Про вільний залишок бюджетних коштів на початок 2019 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету на 2019 рік.
 4. Про спрямування вільних залишків коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на початок 2019 року.
 5. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії сьомого скликання   «Про затвердження лімітів на використання паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв апарату управління міської ради на 2019 рік».
 6. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 7. Про внесення змін до штатного розпису апарату міської ради.
 8. Про затвердження Положення про відділ з контролю та комунікацій з громадськістю апарату Карлівської міської ради.
 9. Про план роботи Карлівської дільниці «Полтававодоканал» у 2019 році.
 10. Про виконання депутатських запитів по ремонту доріг та освітлення вулиць міста.
 11. Про розроблення розділу Стратегічної екологічної оцінки у складі Генерального плану населеного пункту м. Карлівки Полтавської області.
 12.  Про розроблення Генерального плану с. Солона Балка Карлівського району Полтавської області.
 13.  Про передачу гаражів на баланс комунального підприємства «Карлівське ВУЖКГ».
 14.  Про затвердження Правил благоустрою території Карлівської міської ради в новій редакції.
 15. Про внесення доповнень до Програми "Турбота. Назустріч карлівчанам".
 16. Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку м. Карлівка на 2019 рік.
 17.  Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Карлівка на 2019-2023 роки.
 18.  Про надання згоди на прийняття майна в комунальну власність територіальної громади м. Карлівки.
 19.  Про затвердження Положення про порядок придбання в комунальну власність територіальної громади м. Карлівки об’єктів нерухомого майна.
 20.  Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Карлівської міської ради на 2019 рік.
 21. Про внесення змін до титульного списку Карлівського ВУЖКГ.
 22. Про вартість ритуальної послуги Карлівського виробничого управління житлово – комунального господарства.

 23.  Про депутатські запити.
 24.  Розгляд заяв.
 25.  Різне.