Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Оголошення

        09.01.2020 р.

Оголошення

    17 січня 2020 року об 11.00 год. за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях,95 в приміщенні     Карлівського районного будинку культури відбудуться громадські слухання щодо звіту з оцінки впливу на довкілля.

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення: Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації.

 

 

 

      08.01.2020 р.

 

Графік

прямих (гарячих) телефонних  ліній зв’язку громадян з керівниками

Карлівської міської ради на січень-березень 2020 року

 

 

№ З/п

Прізвище, ім’я по

батькові

Назва підрозділу, посада

Дата, години

Телефони

 

1

 

Наконечний

Олександр

Сергійович

міський голова

21 січня,

11 лютого,

25 лютого,

10 березня,

24 березня

з 11.00 до 12.00

98-210

2

Стовбун

Олег

Леонідович

секретар міської ради

29 січня,

07 лютого,

26 лютого,

13 березня,

25 березня

з 11.00 до 12.00

98-206

3

Тарасовський

Сергій

Миколайович

перший заступник міського голови

17 січня,

12 лютого,

28 лютого,

18 березня,

27 березня

з 11.00 до 12.00

98-203

4

Четвериков Олександр Валерійович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

31 січня,

05 лютого,

14 лютого,

04 березня,

20 березня

з 11.00 до 12.00

98-208

 

   08.01.2020 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного та стратегічного розвитку міста апарату  Карлівської міської ради 

Вимоги до кандидата:

громадянство України, освіта вища: спеціаліст, магістр, вільне володіння державною мовою; володіння комп'ютером на рівні користувача.

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; письмову заяву, в якій повідомляє, що до кандидата не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади";  копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка p-2ds; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів за телефоном 98-208.

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто до 06 лютого 2020 року за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54.

 

 

13.12.2019 р.

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування:

№ об’єкту конкурсу

№ маршруту

Назва маршруту

Режим руху

1

Автовокзал – Цукрозавод

Звичайний

2

Автовокзал –

Спиртзавод

Звичайний

3

Автовокзал – Цукрозавод

В режимі маршрутного таксі

4

Автовокзал –

Спиртзавод

В режимі маршрутного таксі

Умови конкурсу:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування перевізники-претенденти повинні дотримуватись Закону України «Про автомобільний  транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 (із змінами та доповненнями) та інших нормативно-правових актів;

2) на вимогу організатора перевізники-претенденти повинні надати документи, що підтверджують виконання вимог статті 34  Закону України «Про автомобільний транспорт»;

3) для участі у конкурсі перевізник-претендент  подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» за формами згідно додатків 1-4:

- заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування;

- відомості про автобуси, які будуть використовуватись на маршруті;

- відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

- анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).

4) копію податкового розрахунку сум доходу, оподаткування (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ) за останній квартал;

5) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та  інших маломобільних груп населення, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

6) інші документи, що на думку перевізника-претендента, які можуть мати значення під час конкурсу (за бажання перевізника-претендента);

7) перевізники під час здійснення пасажирських перевезень повинні забезпечувати підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу, здійснювати контроль за технічним станом транспортних засобів перед виїздом і виконання регламентних робіт з технічного обслуговування транспортних засобів, здійснювати контроль за станом здоров’я водіїв, зберігати транспортні засоби під охороною;

8) до участі в конкурсі згідно ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» не допускаються автомобільні перевізники, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання;

- подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;

- не відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

- передбачають  використання на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів;

9) документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами;

10) документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) із позначкою «№1 на конкурс, дата конкурсу», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Конверт  (пакет) із позначкою «№2 на конкурс, дата конкурсу», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету;

11) документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються;

12) плата за участь у конкурсі не вимагається;

13) з переможцем конкурсу укладається договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на термін від трьох до п’яти років.

 

Документи з конкурсною документацією з відмітками «№1 на конкурс 30.01.2020 року» та  «№2 на конкурс 30.01.2020 року» приймаються  до  17.00 год. 15.01.2020 року за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54.

 

Конкурс відбудеться 30.01.2020 року о 10:00 год. в кімнаті депутата Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54.

 

Телефон для довідок: 98204

 

 

         06.12.2019 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 Карлівська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення  посади  начальника відділу з контролю та комунікативної діяльності апарату міської ради
 

Вимоги до кандидата:

 

громадянство України, освіта вища вільне володіння державною мовою, володіння комп'ютером на рівні користувача. 

Для участі в конкурсі претенденти подають наступні документи:

письмову заяву; копію паспорта громадянина України; копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка П-2ДС; звіт про подану декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік, копію військового квитка, 2 фотокартки 4х6.

Кандидати на посаду повинні знати: Конституцію України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції».

 Посадовий оклад 6300 грн., інші виплати відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування».

Зразки заяви та документів розміщені на веб-сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

Пакет документів подавати до загального відділу апарату міської ради особисто за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54 протягом 30 днів з дня опублікування даного оголошення на офіційному сайті Карлівської міської ради.

 

   

       06.11.2019 р. 

 

Карлівська міська рада оголошує конкурс на придбання житла (квартири) у житлових будинках  на вторинному ринку

 

      Предмет конкурсу: трьох кімнатна квартира придатна для проживання, благоустроєна (енергозабезпечення, тепло, газ, водопостачання), розміщена в  мікрорайоні «Мрія», в будівлі цегляної забудови етажністю з третього по п’ятий поверх, орієнтовна загальна площа не менше 60 м2. Орієнтовна вартість 1 м2 загальної площі не повинна перевищувати 10536,00 грн.

Замовник конкурсу: Карлівська міська рада.

Поштова адреса: 39500, м. Карлівка,  Полтавської області, вул. Полтавський шлях, 54.

Відповідальний за проведення конкурсу: Тарасовський Сергій Миколайович (тел. 98-203)

Відповідальний за інформування потенційних учасників конкурсу: Шарлай Владислав Валерійович  (тел. 98-205).

Конкурсна документація приймається до 25 листопада 2019 року до 1700 години за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, буд. 54, 1 – поверх, загальний відділ.

Конкурс відбудеться в приміщенні Карлівської міської ради о 1400 годині  05 грудня 2019 року за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54.

Учасники, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) документи у запечатаному вигляді з позначкою «На конкурс». Перелік документів. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається, конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі  у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу комісії.  

Телефон для довідок : 98 – 205.

 

  

      21.10.2019 р. 

Карлівська міська рада оголошує  конкурсний відбір виконавця по наданню послуг  з вивезення  твердих побутових відходів на території м. Карлівка 

     Документи від учасників приймаються  в запечатаному конверті із  зазначенням,  «на конкурс»   до  17:00 год.   22.11.2019  року  за адресою: 39500 вул. Полтавський шлях, 54,  м.Карлівка, Полтавська область.

     Конкурс відбудеться  25.11.2019 року  о 10:00 годині в депутатській залі Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка,  вул.  Полтавський шлях,54.

Телефон для довідок: 9-82-09, 9-82-05

Порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Карлівка

   

07.08.2019 р.

Увага, конкурс!

У рамках святкування Дня міста запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в конкурсі «Гарбуз-велетень». Господар, який продемонструє найбільший гарбуз, вирощений власноруч, отримає цінний подарунок. 
Заявки на конкурс та фотознімки надсилайте за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 98 205.

07.08.2019 р.

Шановні мешканці міста!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім", присвячений Дню міста.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, ОСББ, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

На перпеможців чекають цінні подарунки.

Про деталі конкурсу можна довідатись у відділі соціально-економічного та стратегічного розвитку міста, тел 98 205

Положення про конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім"

 

07.08.2019 р.

Увага, оголошується конкурс!

До Дня Державного Прапора України Карлівська міська рада оголошує конкурс на краще обійстя, прикрашене 23 серпня в символічні кольори Державного стягу України.

Заявки на участь в конкурсі та фотознімки прикрашеного обійстя надсилайте на адресу: вул. Полтавський Шлях, 54, м. Карлівка, 39500.

Переможців буде визначено до 15 вересня та нагороджено цінними подарунками під час святкування Дня міста.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради, тел. 98 205.