Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Оголошення

 

03.10.2018 р.

Полтавське обласне відділення 

Фонду соціального захисту інвалідів інформує: 

                       У відповідності до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» Фонд соціального захисту інвалідів та його територіальні відділення надають фінансову допомогу на безповоротній основі :

Особам з інвалідністю шляхом:  

- оплати вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії (особам з інвалідністю, яким індивідуальною програмою реабілітації визначено професійну реабілітацію та професійне навчання);

- передплати одного друкованого періодичного видання на рік на одну особу з інвалідністю (сім'ю осіб з інвалідністю), засновником (засновниками) якого є всеукраїнська громадська організація інвалідів (особам з інвалідністю I та II групи );

- оплати протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації ( для осіб з інвалідністю, яким індивідуальною програмою реабілітації визначено протезно-ортопедичні вироби підвищеної складності) .

 Підприємствам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю для:

- здійснення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю, створення умов для занять фізичною культурою і спортом (за поданням Національного комітету спорту інвалідів);

- технічного оснащення діючих робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю;

- створення на робочому місці особи з інвалідністю належних санітарно-гігієнічних, виробничих і технічних умов згідно з індивідуальною програмою реабілітації інваліда;

- технічного переоснащення виробництва з метою створення додаткових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю;

Роботодавцям :

- надання дотації на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні;

- надання підприємствам, установам та організаціям, у тому числі підприємствам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичним особам, які використовують найману працю, цільової позики (на поворотній основі із строком повернення до трьох років) на створення робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Більш детальну інформацію, бланки заяви, а такою юридичну консультацію можна отримати у Полтавському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів за адресою : 

м. Полтава, вул. Європейська, 49 або за телефоном 56-36-23

 

27.09.2018 р.

Вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

На виконання «Комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом тварин» в жовтні - листопаді 2018 року в мисливських угіддях району буде проводитись пероральна вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання вакциновмістних приманок за допомогою авіатранспорту.

Велике прохання до жителів району з розумінням віднестись до даного заходу та в разі знаходження приманок не збирати і не чіпати їх.

Карлівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

11.09.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ

22 вересня 2018 року о 10 00 годині на площі біля міського стадіону ФК «Карлівка» в рамках відзначення Дня міста відбудеться святковий велопробіг.

Зареєстровані учасники велопробігу отримають цінні подарунки. Реєстрація учасників велопробігу здійснюється за телефонами:

+38(05346)98-205

+ 380509660324

 

18.09.2018 р. 

УВАГА!

Відповідно до графіка проведення експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури системи централізованого оповіщення району з 20 по 21 вересня 2018 року заплановано проведення регламентних робіт із включенням електросирен централізованого запуску.   

 

17.09.2018 р. 

   УВАГА, ОГОЛОШЕННЯ !

Керуючись  ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, 18 вересня  2018 року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради відбудеться засідання постійних комісій міської ради та засідання тридцять другої  позачергової   сесії міської ради сьомого скликання.

     На пленарне засідання винесені  питання:                                                                                                                                                                            

 1. Про затвердження сум понадпланових надходжень загального фонду м міського бюджету по наслідках виконання за 8 місяців 2018 року.
 2. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за 8 місяців 2018 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету на 2018 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 5. Про затвердження міської Програми підтримки правоохоронних органів міста Карлівка на 2018-2020 роки.
 6. Про затвердження міської Програми сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Карлівському районі на 2018 рік.
 7. Про передачу на баланс комунальному підприємству «Карлівка Новатор» дитячих ігрових майданчиків.
 8. Про затвердження детального плану  території обмеженої вул.. Полтавський шлях, проїздами та міським парком в м. Карлівка Полтавської області.
 9. Про погодження доповнень до штатного розпису КП «Карлівка Новатор».
 10. Про укладення договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для реконструкції квартальної котельні по вул. Гурамішвілі,15а м. Карлівка.
 11. Про внесення доповнень до нової редакції міської соціальної програми «Турбота. Назустріч карлівчанам».
 12. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 13. Про покращення якості питної води в м. Карлівка.
 14. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Карлівської міської ради.
 15. Розгляд заяв.
 16. Різне.

 

 

11.09.2018 р.

До відома  постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції !                                               

В  рамках дії  державної  програми КПКВК  2505150 « Заходи із  психологічної  реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників антитерористичної  операції»   Департаментом  соціального захисту населення  планується  організувати курси «Англійська мова» та «Основи комп’ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну» на базі Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський  університет  економіки і торгівлі» орієнтовно 2-3 заняття на тиждень з 18-00 до 21-00 (з  жовтня по грудень).

 Бажаючих  скористатися вище вказаними курсами  просимо    звернутися до Управління соціального захисту населення ( м. Карлівка вул. Полтавський шлях, 54А ) каб.  № 11 з копіями та оригіналами   посвідчення УБД,  довідки про безпосередню участь  в АТО, паспорта та реєстраційного номера облікової картки платників податків в термін до 13 вересня 2018.

 

 

10.09.2018 р.

Розпочати приватне будівництво тепер можливо без втручання посадових осіб

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівель та споруд, гаражів.

Новий сервіс дозволяє українцям, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформити право на власне будівництво. І що важливо – взагалі без участі посадових осіб. Адже нова е-послуга надається повністю в автоматичному режимі: користувачі заповнюють електронну форму, програма миттєво обробляє внесені дані та надсилає відповідь про реєстрацію повідомлення.

Сервіс передбачає електронну взаємодію з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно Мін’юсту. Користувачам не потрібно власноруч вносити у форму відомості про земельну ділянку, на якій планується будівництво. Достатньо вказати кадастровий номер та всі необхідні дані «підтягнуться» автоматично. А отже ризик допустити помилку відсутній.

Новий формат отримання адмінпослуги дозволяє українцям зручно, швидко та прозоро розпочати власне будівництво.

Як скористатися послугою

Електронні послуги у сфері будівництва доступні на оновленому Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги», а також – на сайті електронних сервісів ДАБІ e-dabi.gov.ua.

Щоб зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта потрібні:

 • електронний цифровий підпис,

 • оформлене право власності на земельну ділянку,

 • будівельний паспорт.

У разі виникнення питань, отримати консультацію можна за номером телефонної «гарячої» лінії ДАБІ 0 800 210 011.

 

 

20.08.2018 р.

Увага, конкурс!

У рамках святкування Дня міста запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в конкурсі «Гарбуз-велетень». Господар, який продемонструє найбільший гарбуз, вирощений власноруч, отримає цінний подарунок.

Заявки на конкурс та фотознімки надсилайте за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 98 205.

 

 

15.08.2018 р.

Увага!

У зв’язку  з необхідністю   підготовки  системи  вентиляції  приватних домоволодінь і багатоповерхових  будинків до початку  опалювального сезону КП «Карлівка Новатор» надає послуги щодо обслуговування димовентиляційних каналів на об’єктах Замовника. Вартість послуги не перевищує 100 гривень.

                  Тел. для довідок: 2-44-20, 0955917151

 

 

 

13.08.2018 р.

Увага, оголошення!

25 серпня о 18.00 год. до Дня Незалежності України в районі цукрового заводу відбудеться рок-концерт. З 17.00 год. до 21.00 год. від зуп. «Лікарня» до цукрозаводу безкоштовно курсуватиме міський автобус з інтервалом у 20 хв.

 

13.08.2018 р.

Шановні мешканці міста!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім", присвячений Дню міста.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, ОСББ, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

На перпеможців чекають цінні подарунки.

Про деталі конкурсу можна довідатись у відділі соціально-економічного та стратегічного розвитку міста, тел 98 205

Положення про конкурс на кращий благоустрій "Карлівка - наш дім"

 

13.08.2018 р.

Увага, оголошується конкурс!

До Дня Державного Прапора України Карлівська міська рада оголошує конкурс на краще обійстя, прикрашене 23 серпня в символічні кольори Державного стягу України.

Заявки на участь в конкурсі та фотознімки прикрашеного обійстя надсилайте на адресу: вул. Полтавський Шлях, 54, м. Карлівка, 39500.

Переможців буде визначено до 15 вересня та нагороджено під час святкування Дня міста.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради, тел. 98 205. 

 

13.08.2018 р.

Увага учасникам АТО!

З метою посилення соціального захисту учасників АТО, управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що до кінця 2018 року за рахунок державних коштів, відповідно до постанови КМУ №1075 від 27.12.2017 року, є можливість пройти психологічну реабілітацію учасникам АТО в санаторно-курортних закладах.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися в каб. №11 управління соціального захисту населення РДА або за тел. 2 40 30.

 

10.08.2018 р. 

Графік

прямих (гарячих) телефонних  ліній зв’язку громадян з керівниками

Карлівської міської ради на серпень-грудень 2018 року

 

 

№ З/п

Прізвище, ім’я по

батькові

Назва підрозділу, посада

Дата, години

Телефони

 

1

 

Наконечний

Олександр

Сергійович

міський голова

28 серпня,

04 вересня,

18 вересня,

16 жовтня,

30 жовтня,

13 листопада,

27 листопада,

11 грудня,

25 грудня

з 11.00 до 12.00

98-210

2

Стовбун

Олег

Леонідович

секретар міської ради

07 вересня,

21 вересня,

17 жовтня,

31 жовтня,

07 листопада,

16 листопада,

07 грудня,

21 грудня

з 11.00 до 12.00

98-206

3

Тарасовський

Сергій

Миколайович

перший заступник міського голови

22 серпня,

05 вересня,

19 вересня,

10 живтня,

24 жовтня,

14 листопада,

28 листопада,

05 грудня,

12 грудня

з 11.00 до 12.00

98-203

4

Грінблат

Ірина Володимирівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

29 серпня,

14 вересня,

28 вересня,

12 жовтня,

26 жовтня,

09 листопада,

23 листопада,

19 грудня, 26 грудня

з 11.00 до 12.00

98-208

07.08.2018 р.

Увага, оголошення!

Реклама –  один з основних інструментів просування нового товару або послуги на ринку.

КП «Карлівка Новатор» надає послуги з розміщення реклами в м. Карлівка, а саме: на білбордах,  вуличних розтяжках, фасадах будівель, уздовж загороджень і т.д.

Тел. для довідок: 2-44-20, 0955917151.

 

 

06.08.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації на місцевому рівні «Генеральний план території   м. Карлівка»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Генерального плану території  м. Карлівка»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу містобудування та архітектури Павленко Оксана Вадимівна.

З основним кресленням Генерального плану м. Карлівка можна ознайомитись в Карлівській міській раді з 6 серпня 2018 року по 6 вересня 2018 року з 800 до 1715 (понеділок-четвер), з 800 до 1600 (п’ятниця), обідня перерва з 1200 до 1300 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, 2-й поверх, кабінет відділу містобудування та архітектури Карлівської міської ради, тел. 98-209.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника першому заступнику міського голови за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 до 06.09.2018 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У письмовому вигляді пропозиції подаються  із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Обговорення пропозицій Генерального плану м. Карлівкаї відбудеться 10.09.2018  року о 1400 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 (кабінет першого заступника міського голови)

 

 

09.07.2018 р.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу апарату Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, освіта повна вища; за напрямом професійного спрямування правознавство, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності не менше двох років, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляєте, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;   заповнену особову картку встановленого зразка П- 2ДС; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, згідно зі статтею 45 Закону України „Про запобігання корупції”.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

09.07.2018 р.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

 

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу ДАБК апарату Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта ступеня молодшого бакалавра, або бакалавра; за напрямом професійного спрямування будівництво та архітектура, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляєте, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;   заповнену особову картку встановленого зразка П- 2ДС; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, згідно зі статтею 45 Закону України „Про запобігання корупції”.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

09.07.2018 р.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу апарату Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта ступеня молодшого бакалавра, або бакалавра; за напрямом професійного спрямування правознавство, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляєте, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;   заповнену особову картку встановленого зразка П- 2ДС; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, згідно зі статтею 45 Закону України „Про запобігання корупції”.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

02.07.2018 р. 

Скликається тридцять перша сесія міської ради сьомого скликання

    Керуючись  ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, провести засідання    тридцять першої  сесії міської ради сьомого скликання   12 липня  2018 року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

     На пленарне засідання винести  питання:

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за I півріччя 2018 року.
 2. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету по наслідках виконання за І півріччя 2018 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за 6 місяці 2018 року.
 4. Про уточнення показників міського бюджету на 2018 рік.
 5. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії сьомого скликання від 27.12.2017 року « Про затвердження лімітів на використання паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв апарату управління міської ради на 2018 рік».
 6. Про затвердження плану роботи Карлівської міської ради на ІІ півріччя 2018 року.
 7. Про використання прапора національної боротьби українського народу.
 8. Про продовження терміну дії міських цільових програм на 2018-2020 роки.
 9. Про визначення подальших дій щодо демонтованих пам’ятника Леніну та погруддя  М.Підгорного.
 10. Про затвердження протоколу громадських слухань від 01.07.2018 року.                               
 11. Про передачу на баланс комунальному підприємству «Карлівка Новатор» об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Карлівка.
 12.  Про взяття на баланс безгосподарського  нерухомого майна.
 13. Про внесення змін та доповнень до міської програми « Програма стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Карлівської міської ради на 2015-2018 роки».                                                                                                                                            
 14. Розгляд заяв.
 15. Різне                                  ​

 

29.06.2018 р.

Оголошення

про проведення установчих зборів Громадської ради при Карлівській міській раді

30.08.2018 року о 1400 год. в приміщенні Карлівської міської ради відбудуться установчі збори Громадської ради при Карлівській міській раді.

В порядку денному:

 1. Звіт голови Громадської ради про результати діяльності ради в період з 01.09.2016 року по 30.08.2018 року.
 2. Оголошення нового персонального складу Громадської ради при Карлівській міській раді (далі Громадської ради). Вибори лічильної комісії, головуючого та секретаря зборів.
 3. Вибори голови Громадської ради, заступника голови Громадської ради та секретаря Громадської ради.
 4. Затвердження дати проведення і порядку денного наступного засідання.

 

26.06.2018 р.

Скликається тридцята позачергова сесія міської ради сьомого скликання

             Керуючись  ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, провести засідання тридцятої позачергової   сесії міської ради сьомого скликання  27 червня 2018 року  о 1300 годині в депутатській кімнаті міської ради.

     На пленарне засідання винести  слідуючі питання:                                                                                             

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 3. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території Карлівської міської ради.
 4. Про звернення депутатів Карлівської міської ради До Кабінету Міністрів України.
 5. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 6. Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги.
 7. Розгляд заяв.
 8. Різне.

 

11.06.2018 р.

Шановні карлівчани!

1 липня 2018 року о 12.00 год. в приміщенні районного будинку культури відбудуться громадські слухання. На порядок денний винесено питання про добровільне об’єднання територіальних громад.

Свої питання, думки та пропозиції надсилайте на адресу редакції газети «Життя і слово» та на адресу Карлівської міської ради.

Запрошуємо усіх небайдужих.

 

04.06.2018 р.

Оголошення

Карлівська міська рада має наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належать територіальній громаді м.Карлівка, в особі Карлівської міської ради, а саме офісних кабінетів в нежитловому адміністративному приміщенні за адресою: вул.Полтавський шлях, 54, м.Карлівка, Полтавської області, 39500. Бажаючі орендувати офісні приміщення можуть звертатися з заявами до загального відділу міської ради протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення на веб-сайті міської ради та районній газеті «Життя і слово». Кінцевий строк прийняття заяв: 22 червня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях,54, телефон (05346) 98208, 98203.

 

01.06.2018 р.

Про ініціювання добровільного

об’єднання територіальних громад

     Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

Ініціюю добровільне об’єднання територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Солона Балка, с. Іванівка, з територіальними громадами:

 • с. Лип’янка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Лип’янка, с. Розумівка, с. Бабайкове, с. Ясне;
 • с. Білухівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Білухівка та с. Знаменка;
 • с. Варварівка Карлівського р-ну;
 • с. Верхня Ланна Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Верхня Ланна, с. Редути, с. Холодне Плесо;
 • с-ще Голобородьківське Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с-ще Голобородьківське, с-ще Михайлівське, с-ще Тагамлицьке;
 • с. Климівка Карлівського р-ну;
 • с. Максимівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Максимівка, с. Володимирівка, с. Давидівка, с. Короленківка, с. Павлівщина, с. Тарасівка;
 • с. Попівка Карлівського р-ну;
 • с. Федорівка Карлівського р-ну;
 • с-ще Мартинівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с-ще Мартинівка, с-ще Вакулиха, с-ще Красне, с. Мар’янівка, с-ще Тишенківка, с-ще Шевченка;
 • с. Вільхуватка Чутівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Вільхуватка, с. Левенцівка;
 • с. Грякове Чутівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Грякове, с. Дондасівка, с. Нове Грякове;
 • с. Зеленківка Чутівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Зеленківка, с. Смородщина, с. Тойбік, с. Юнаки;
 • с. Абрамівка Машівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Абрамівка, с. Нова Павлівка;
 • с. Базилівщина Машівського р-ну;
 • с. Дмитрівка Машівського р-ну, що включає в себе с. Дмитрівка, с. Калинівка;
 • с. Кошманівка Машівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Кошманівка, с. Богданівка, с. Миронівка;
 • с. Сахнівщина Машівського району, що включає в себе населені пункти с. Сахнівщина, с. Вовча Балка, с. Григорівка, с. Петрівка;
 • с. Старицьківка Машівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Старицьківка, с. Зоря, с. Олексіївка, с. Рубанівка, с. Сонячне

  в Карлівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Міський голова                                                          О.С. Наконечний

 

 

Про ініціювання добровільного

об’єднання територіальних громад

 

     Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

Ініціюю добровільне об’єднання територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Солона Балка,  с. Іванівка, з територіальними громадами:

 • с. Лип’янка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Лип’янка, с. Розумівка, с. Бабайкове, с. Ясне;
 • с. Білухівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Білухівка та с. Знаменка;
 • с. Варварівка Карлівського р-ну;
 • с. Верхня Ланна Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Верхня Ланна, с. Редути, с. Холодне Плесо;
 • с-ще Голобородьківське Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с-ще Голобородьківське, с-ще Михайлівське, с-ще Тагамлицьке;
 • с. Климівка Карлівського р-ну;
 • с. Максимівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Максимівка, с. Володимирівка, с. Давидівка, с. Короленківка, с. Павлівщина, с. Тарасівка;
 • с. Попівка Карлівського р-ну;
 • с. Федорівка Карлівського р-ну;
 • с-ще Мартинівка Карлівського р-ну, що включає в себе населені пункти с-ще Мартинівка, с-ще Вакулиха, с-ще Красне, с. Мар’янівка, с-ще Тишенківка, с-ще Шевченка;
 • с. Зеленківка Чутівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Зеленківка, с. Смородщина, с. Тойбік, с. Юнаки;
 • с. Абрамівка Машівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Абрамівка, с. Нова Павлівка;
 • с. Базилівщина Машівського р-ну;
 • с. Дмитрівка Машівського р-ну, що включає в себе с. Дмитрівка, с. Калинівка;
 • с. Кошманівка Машівського р-ну, що включає в себе населені пункти с. Кошманівка, с. Богданівка, с. Миронівка;
 • с. Сахнівщина Машівського району, що включає в себе населені пункти с. Сахнівщина, с. Вовча Балка, с. Григорівка, с. Петрівка

  в Карлівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Міський голова                                                          О.С. Наконечний

 

24.05.2018 р. 

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Карлівської міської ради «Про   встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Розробник: Карлівська міська рада.

Проект регуляторного акту рішення сесії Карлівської міської ради
«Про   встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (далі – проект регуляторного акту) розроблений з метою встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 01 січня  2019 року на території територіальної громади Карлівської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення

Проекти регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб – сайті Карлівської міської ради (www. karlivka-mrada.gov.ua) в розділі «Публічна інформація» - «Регуляторна політика» та в районній газеті «Життя і слово».

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net  тел.: (05346) 98-2-05.

     

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net   тел.: (05346) 98-2-05

          Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

24.05.2018 р.

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Карлівської міської ради «Про   встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»

Розробник: Карлівська міська рада.

Проект регуляторного акту рішення сесії Карлівської міської ради
«Про   встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» (далі – проект регуляторного акту) розроблений з метою встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01 січня 2019 року на території територіальної громади Карлівської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення

Проекти регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб – сайті Карлівської міської ради (www. karlivka-mrada.gov.ua) в розділі «Публічна інформація» - «Регуляторна політика» та в районній газеті «Життя і слово».

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net  тел.: (05346) 98-2-05.

       

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net   тел.: (05346) 98-2-05

          Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

 

 

24.05.2018 р.

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Карлівської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території Карлівської міської ради»

Розробник: Карлівська міська рада.

Проект регуляторного акта рішення сесії Карлівської міської ради
«Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території Карлівської міської ради» (далі – проект регуляторного акта) розроблено з метою впорядкування продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах населених пунктів територіальної громади Карлівської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради (www. karlivka-mrada.gov.ua) в розділі «Публічна інформація» -- «Регуляторна політика» та в районній газеті "Життя і слово".

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net  тел.: (05346) 98-2-06,  98-2-08.

        

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Карлівська міська рада, Полтавської області, 39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, e-mail: karlivkarada@ukr.net  тел.: (05346) 98-2-06,  98-2-08

          Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

 

23.04.2018 р.

Скликається двадцять дев’ята сесія міської ради сьомого скликання

    Керуючись  ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, провести засідання    двадцять дев’ятої   сесії міської ради сьомого скликання   04 травня 2018 року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

     На пленарне засідання винести  питання:

 1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за I квартал 2018 року.
 2. Про затвердження суми понадпланових надходжень загального фонду міського бюджету по наслідках виконання за 4 місяці 2018 року.
 3. Про уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету за 4 місяці 2018 року.
 4. Про уточнення показників міського бюджету на 2018 рік.
 5. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 6. Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги.
 7. Про внесення змін до рішення 18 позачергової сесії від 20.04.2017 року «Про початок ліквідації комунальної установи «Карлівська служба реєстрації».
 8. Про погодження тарифу з утримання житлового будинку ОСББ «Радість».
 9. Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 21 березня 2018 року в частині «Про призначення управителя багатоквартирних будинків».
 10. Про колективне депутатське звернення «Про відновлення ініціативи Карлівської міської ради по утворенню ОТГ».                                                                                                                                                                                
 11. Розгляд заяв.
 12. Різне.

23.04.2018 р.

Інформація про надання гранту для студентів  Полтавської області на сплату навчання

До уваги студентів м. Карлівка вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

 

17.04.2018 р.

ШАНОВНІ КАРЛІВЧАНИ!

Доброю традицією стало щорічне проведення Дня довкілля з метою покращення санітарного стану міста, озеленення, очищення прибудинкових територій, посадки дерев, кущів та квітів, в яких активну участь беруть трудові колективи підприємств, установ і організацій та мешканці міста.

Запрошуємо Вас і цьогоріч 20-21 квітня взяти участь в заходах по благоустрою та озелененню прибудинкових територій, територій, прилеглих до підприємств, установ та організацій тощо.

Разом зробимо наше місто чистішим та красивішим!

 

04.04.2018 р.

Графік

прямих (гарячих) телефонних  ліній зв’язку громадян з керівниками

Карлівської міської ради на квітень-червень 2018 року

 

03.04.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території  в м. Карлівка на земельну ділянку для розміщення АГЗП площею 0,54 га, на території Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Радевича».

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детального плану території  в м. Карлівка на земельну ділянку для розміщення АГЗП площею 0,54 га, на території Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Радевича».

Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно – гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Карлівська міська рада.

Розробник містобудівної документації: Архітектурна студія «АГОРА-ПРОЕКТ» ФОП Вітько О.Л.

Підстава для розроблення: рішення Карлівської міської ради від 03.11.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка територіальній громаді м. Карлівка в особі Карлівської міської ради».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста Губарь Віктор Володимирович.

З детальним планом території можна ознайомитись в Карлівській міській раді з 3 квітня 2018 року по 3 травня 2018 року з 800 до 1715 (понеділок-четвер), з 800 до 1600 (п’ятниця), обідня перерва з 1200 до 1300 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, кабінет відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста, тел. 98-203,98-205.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника першому заступнику міського голови за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 до 06.05.2018 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Презентація та обговорення детального плану території відбудеться 04.05.2018 року о 1400 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 (кабінет першого заступника міського голови)

03.04.2018 р. 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території  обмежений вул. Полтавський шлях, проїздами та міським парком в м. Карлівка Полтавської області».

      З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детальний план території  обмежений вул. Полтавський шлях, проїздами та міським парком в м. Карлівка Полтавської області».

Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно – гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Карлівська міська рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Гузік В.В.

Підстава для розроблення: рішення Карлівської міської ради від 18.05.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка територіальній громаді м. Карлівка в особі Карлівської міської ради».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, начальник відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста Губарь Віктор Володимирович.

З детальним планом території можна ознайомитись в Карлівській міській раді з 3 квітня 2018 року по 3 травня 2018 року з 800 до 1715 (понеділок-четвер), з 800 до 1600 (п’ятниця), обідня перерва з 1200 до 1300 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, кабінет відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста, тел. 98-203,98-205.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника першому заступнику міського голови за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 до 06.05.2018 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Презентація та обговорення детального плану території відбудеться 04.05.2018 року о 1400 за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 (кабінет першого заступника міського голови)

 

27.03.2018 р.

Шановні гості та мешканці м. Карлівка і району!

      Запрошуємо Вас відвідати Великодній ярмарок, який відбудеться 06 квітня 2018 року з 8.00 год. на площі по вул. Полтавський Шлях, навпроти стадіону ФК «Карлівка».

     Фермерські господарства та сільськогосподарські виробники у широкому асортименті запропонують Вам свою продукцію за цінами, нижчими від ринкових.

   

 

16.03.2018 р.

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, освіта повна вища; за напрямом професійного спрямування правознавство, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності не менше двох років, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

 

15.03.2018 р.

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

1. У відповідності до ст.53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради 19 березня  2018 року о 14.00 в кабінеті міського голови.

 2. На розгляд засідання виносяться наступні питання:

2.1 Про призначення управителя багатоквартирних будинків;

2.2 Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м.Карлівка, теритріальної громади м.Карлівка в особі Карлівської міської ради;

2.3 Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію пам’ятного знаку/композиції в Парку героїв, які загинули за свободу та незалежність України;

2.4 Про затвердження в новій редакції Інструкції з діловодства у Карлівській міській раді та її виконавчих органах;

2.5 Про внесення доповнень до посадової інструкції спеціаліста І категорії загального відділу Фоміної О.В.;

2.6 Про затвердження посадової інструкції Державного реєстратора апарату Карлівської міської ради.

 

13.03.2018 р.

До уваги мешканців житлових будинків  з централізованим теплопостачанням квартир, які проживають за адресою:

вул. Промислова, 2,4,7,11,13,15,17,19,23,25,27,29,33,39, 41,45,47

пров. Промисловий, 3,4,9/4

вул. Гурамішвілі ,4/6, 6,8

вул. Паркова (Котовського),9,22,30, 26

 

15.03.2018  року  о 16-00 в районі  ЗОШ-№3 буде  проводитися зустріч зі спеціалістами Карлівської міської ради з питання відключення квартир від централізованої системи опалення та переведення їх на індивідуальне газове опалення.

При собі мати копії технічних паспортів на квартиру та копії правовстановлюючих  документів (свідоцтво на право  власності , договір купівлі-продажу та особові рахунки з книжок на газопостачання, якщо є ).

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.:  моб. 0958689217, роб. 98205

 

 

 

12.03.2018 р.

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури  Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, освіта повна вища; за напрямом професійного спрямування архітектура, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності не менше двох років, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за минулий рік.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».

05.03.2018 р.

До відома жителів м.Карлівки та Карлівського району.

13 березня 2018 року  з 9.00  ранку в кімнаті депутата Карлівської міської ради Директором Депертаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області  Морозовою  Оленою Анатоліївною буде проводитися консультація з роз’яснень питань щодо проведення будівництва та введення в експлуатацію закінчених об’єктів будівництва.

 

03.03.2018 р.

Скликається двадцять восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання

              Керуючись  статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради, провести засідання позачергової  двадцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання 06 березня 2018 року о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

     На пленарне засідання винести  питання:

 1. Про внесення змін до штатного розпису працівників апарату управління Карлівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про затвердження Положення про Державного реєстратора виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 3. Про затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування виконавчого комітету Карлівської міської ради.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.
 5. Про надання матеріальної допомоги.
 6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території м. Карлівка територіальній громаді м. Карлівка в особі Карлівської міської ради.
 7. Розгляд заяв.

 

01.02.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків в місті Карлівка

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. №150 виконавчий комітет Карлівської міської ради повідомляє про проведення конкурсу на визначення управителя будинків в місті Карлівка, який відбудеться згідно рішення виконавчого комітету від 06.10.2016р.  № 670 по 5 (п’яти) лотах.

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Карлівської міської ради

39500,Полтавська область, Карлівський район, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54

2. Прізвище, посада та номер телефону осіб, уповноважених вести зв'язок з учасниками

Тарасовський Сергій Миколайович – перший заступник міського голови тел. (05346) 98-203;

Губарь Віктор Володимирович – начальник відділу соціально – економічного та стратегічного розвитку міста тел. (05346) 98-205;

3. Критерії оцінювання конкурсних пропозицій:

 

1) ціна послуги, що включає винагороду управителю та витрати на утримання будинку – 50 балів;

2) рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально – технічною базою – 15 балів;

3) наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) – 15 балів;

4) фінансова спроможність учасника конкурсу – 10 балів;

5) наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово – комунального господарства – 10 балів

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів які подаються у складі конкурсної пропозиції

Для участі в конкурсі учасники подають конкурсні пропозиції які повинні містити:

1) заяву на участь у Конкурсі довільної форми, у якій зазначають:

фізичні особи підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта;

юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.

2) копії:

- Статуту (або іншого установчого документа на підставі якого діє учасник);

- балансу бухгалтерського обліку та фінансової звітності суб'єкта господарювання за 2017 рік (форми № 1-5);

- витягу з ЄДРПОУ, що підтверджує право на здійснення економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту (код 68.32) .

3) розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок за формою, визначеною в додатку 2 цієї документації;

4) довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо)(зазначити яке майно є власним, а яке орендованим);

5) довідка довільної форми, яка містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

6) штатний розпис та довідки про фактичну наявність працівників;;

7) довідка в довільній формі, що містить інформацію про досвід роботи учасника з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

8) документ, що підтверджує внесення плати за участь в конкурсі.

 Документи, що не передбачені законодавством для учасників – фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі пропозиції конкурсних торгів та не вимагаються під час проведення конкурсу.

 Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово – комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсна пропозиція подається окремо щодо кожного об’єкта конкурсу.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 
м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54, приймальня міського голови 

Кінцевий строк подачі документів: до 16:00 2 березня 2018 року включно.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54 кабінет першого заступника міського голови 0 14:00  5 березня 2018 року

 

23.01.2018 р.

 ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на придбання нерухомого майна

(багатоквартирного житлового будинку)

Уповноважений орган :  Карлівська міська рада

 1. Код ЄДРПОУ : 21046549
 2. Місце знаходження : вул. Полтавський Шлях,54, м. Карлівка, Полтавської обл.,39500
 3. Посадові особи уповноваженого органу , що здійснюватимуть зв’язок  з учасниками (прізвище , ім’я по батькові , посада та адреса, номер телефону із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, е-mail)

Прізвище, ім’я по батькові : Тарасовський Сергій Миколайович;

Посада : перший заступник міського голови , голова конкурсної комісії :

Адреса : вул. Полтавський Шлях,54, м. Карлівка , Полтавської області, 39500

Телефон : (05346) 98-203 Е-mail: karlivkarada@ukr.net

Прізвище, ім’я по  батькові : Чередник Людмила Іванівна

Посада : спеціаліст 1 категорії , відділу соціально-економічного та стратегічного розвитку міста , секретар конкурсної комісії з питань закупівлі житлової нерухомості

Адреса: вул. Полтавський шлях, 54 м. Карлівка Полтавської області, 39500

Телефон : (05346) 98-205 Е-mail:karlivkarada@ukr.net

5.      Адреса офіційного Інтернет порталу Карлівської міської ради:karlivka-mrada.gov.ua

6. Інформація про предмет закупівлі : житлова нерухомість, багатоквартирний житловий будинок,  

    незавершене будівництво багатоквартирного житлового будинку.

7. Перелік  документів потрібних в конкурсній пропозиції :

 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням:
 • найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу;
 • прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, e-mail;
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчена в установленому порядку;

 1. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);
 2. Копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
 3. Інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (для юридичних осіб);
 4. Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;
 5. Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;
 6. Нотаріально засвідчені копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
 7. Нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;
 8. Засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта на квартиру, будинок;
 9. Технічну характеристика предмету закупівлі;
 10. Не менше ніж чотири фотокартки зовнішнього та внутрішнього виду (будівлі);
 11. Документ що посвідчує право користування чи право власності на земельну ділянку звірений нотаріально;
 12. Цінову конкурсну пропозицію;
 13. Звіт про оцінку майна (акт оцінки майна);
 14. Рецензію звіту про оцінку майна (акту оцінки майна).

8.      Подання пропозицій конкурсу за адресою:  вул. Полтавський Шлях,54 , м. Карлівка, Полтавської  

     області  (загальний відділ ) в строк: з  26.01.2018 року до 26.02.2018 року до 1200.

9. Розкриття  та розгляд наданих конкурсних пропозицій за адресою:  вул. Полтавський Шлях,54, м.

    Карлівка  39500,  Дата  26.02.2018 року о 1400.

 

 

 

29.01.2018 р.

Скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання

Керуючись  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Регламенту Карлівської міської ради,  засідання двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання  відбудеться  08 лютого 2018  року  о 13 годині в депутатській кімнаті міської ради.

 На пленарне засідання винесені питання:

1. Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2017 рік.

2. Про вільний залишок бюджетних коштів.

3. Про спрямування вільних залишків коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на початок 2018 року.

4. Про уточнення показників міського бюджету.

5. Про затвердження розпоряджень міського голови в міжсесійний період.

6. Про звернення  до Полтавської обласної ради про передачу Карлівської дільниці «Полтававодоканал».

7. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету міської ради.

8. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвиту міста Карлівки на 2018 рік.

9. Про затвердження міської програми «Програма підтримки і розвитку газети «Життя і слово» на 2018 рік.

10. Про затвердження Програми зайнятості населення Карлівської міської ради на 2018 рік.

11. Про затвердження міської програми «Програма переведення на індивідуальне (по квартирне) опалення житлових будинків по вулиці Парковій, Промисловій, Гурамішвілі провулку Промисловому в місті Карлівка на 2018-2019 роки».

12. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Карлівської міської ради від 21.03.2017 року « Про затвердження Положення про відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста».

13. Про закріплення за КП «Карлівка Новатор» права господарського відання на майно.

14. Про проведення земельних торгів (аукціону).

15. Розгляд заяв.

16. Різне.

 

 

19.01.2018 р.

Оголошується конкурс!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Карлівської міської ради, тимчасово на час декретної відпустки основного працівника.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, освіта вища; за напрямом професійного спрямування правознавство; досвід роботи в органах місцевого самоврядування або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форми власності, - не менше двох років, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади або резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії». 

 

 

 

15.01.2018 р.

Шановні карлівчани та гості міста!

19 січня з нагоди свята Богоявлення Господнього (Водосвяття) о 12.00 год. на березі р. Орчик (місцевий пляж) відбудеться святкове богослужіння та урочисте освячення води.

Усі бажаючі матимуть можливість долучитися до святкового обряду та сповна відчути на собі цілющі властивості водохресної води.

 

15.01.2018 р.

Увага!

Номери виграшних квитків третього етапу розіграшу новорічних подарунків!

1126 - радіоприймач

1376 - набір ножів

0719 - електрошашличниця

0270 - велосипед

Отримати подарунки можна в районному будинку культури за наявності квитка

 

 

 

05.01.2018 р.

Оголошується конкурс!

Карлівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Карлівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, освіта вища; за напрямом професійного спрямування економіка, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою  та комп’ютерною технікою.

Документи: заяву про участь в конкурсі;  копія паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, письмову заяву, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи подавати особисто протягом  30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54, до загального відділу міської ради.

 Додаткову інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел 98209, 98208. Зразки заяви та документів розміщені на сайті міської ради в рубриці «Вакансії».