Новини
Продовжується виконання робіт для забезпечення функціонування житлового фонду міста
Працівники КП «Карлівка Новатор» роблять все, щоб мешканці отримували якісні послуги. Цього тижня комунальники здійснювали ремонт приямку та вхідних дверей під’їзду по вул. Гурамішвілі, 14 а; ремонт цоколя навколо будинку по вул. Полтавського полку, 13; заміну каналізаційної мережі по вул. Полтавський Шлях, 58. КП «Карлівка Новатор» і надалі звітуватиме про виконання ремонтних робіт.13:53 17.05.2024
В Голобородьківському старостаті тривають роботи з благоустрою та озеленення
Минулого року на території Голобородьківського старостинського округу мешканці висадили саджанці дубів. Молоді деревця добре прижилися та навесні цього року пустили молоді гілки. Щоб захистити маленькі дубки від гризунів та птахів, організували за ними належний догляд та придбали і встановили захисні сітки.11:23 17.05.2024
10 порад, як не стати жертвою дезінформації в умовах війни
Практичні поради, які можуть стати корисними в надзвичайних ситуаціях і під час війни – убезпечте себе і своє оточення від інформаційних загроз!08:55 17.05.2024
Як безпечно повідомити правоохоронцям про колаборанта: коротка інструкція
СБУ закликає українців повідомляти про зрадників і колаборантів - зокрема, про осіб, які допомагають ворогу на тимчасово окупованих територіях. Або тих, хто коригує ракетні удари по наших населених пунктах, «зливає» важливі дані про розташування Сил оборони, поширює у соцмережах контент на підтримку окупантів.08:24 17.05.2024
До відома суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію алкогольних напоїв
Звертаємо увагу на обов’язкове виконання та неухильне дотримання обмежень, встановлених пунктом 2.3. Рішення Ради оборони Полтавської області від 29 серпня 2022 року № 23 «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави», а саме: «Заборонити суб’єктам господарювання, що провадять свою діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв, продаж таких напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України та працівникам правоохоронних органів».16:13 16.05.2024
У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.
10:40 16.05.2024