Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Депутати прийняли бюджет, але не затвердили Програму соціально-економічного розвитку

На пленарне засідання 42 позачергової сесії міської ради 24 грудня  було винесено вісім питань, більшість з яких ті, що не були прийняті на попередній сесії.

Це, зокрема, прийняття Програми соціально-економічного розвитку м. Карлівки на 2020 рік та прийняття бюджету на 2020 рік.

Усі питання порядку денного до цього скурпульозно були опрацьовані на профільних комісіях., надані відповідні рекомендації.

В ході обговорення проекту рішення «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Карлівка на 2020 рік» більшість депутатів, не надавши  жодної обґрунтованої пропозиції чи рекомендації не проголосували за прийняття Програми.

Перейшовши до розгляду проекту бюджету на 2020 рік, депутатами було внесено декілька пропозицій. Зокрема, по КП «Карлівка Новатор» знято фінансування  із придбання трициклу (60 тис. грн.) та із нарахування заробітної плати згідно програми підтримки комунальних підприємств (1 млн. 400 тис. грн.). По апарату управління Карлівської міської ради зменшено нарахування на заробітну плату. По КУ «Спортивне товариство «Карлівка» знято фінансування із робіт з проходження експертизи щодо будівництва багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу (400 тис. грн). Також була прийнята пропозиція по скороченню ставки керівника комунальної установи з 1 на 0,5.

В підсумку бюджет на 2020 рік було прийнято. Дохідна частина складає 40 млн. 488 тис. грн.

Обговорено ряд інших питань, з яких прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин