11:38 21.08.2020
Новини
Шановні карлівчани! Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України
Цього роки ми святкуємо вже 29 річницю незалежності України. З цієї нагоди та з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України 21 серпня в Карлівці біля адмінбудівлі райдержадміністрації відбувся урочистий мітинг.11:19 21.08.2020
Питання, що були розглянуті на засіданні виконкому
20 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Карлівської міської ради. До порядку денного було включено дванадцять питань.16:45 20.08.2020
Щоденною є праця комунальників
Працівники КП «Карлівка Новатор» працюють над виконанням поставлених задач у робочому ритмі. Основний акцент робиться на заходах з підготовки до зими, виконанні заявок громадян.09:45 20.08.2020
Заходи проти стихійної торгівлі тривають
У вівторок, 18 серпня, працівники відділу з контролю за станом благоустрою апарату міської ради разом з представником поліції вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців, які здійснюють стихійну торгівлю по пров. Спартака.08:57 19.08.2020
На щотижневій апаратній нараді в. о. міського голови Олег Стовбун та перший заступник міського голови Сергій Бобрицький окреслили основні заходи міської ради на найближчий період. Крім цього, присутнім на нараді були дані доручення з актуальних питань життєдіяльності міста.
10:49 17.08.2020
Стихійна торгівля в місті. Шляхи подолання.
Перший заступник міського голови Сергій Бобрицький 14 серпня дав інтерв’ю журналістам ТРО «Контакт». Тема розмови – стихійна торгівля в місті.14:35 14.08.2020
Чистота міста залежить від кожного з нас!
Щоденно працівники відділу з контролю за станом благоустрою апарату Карлівської міської ради здійснюють обстеження території міста щодо боротьби з карантинними рослинами та бур’янами, несвоєчасним покосом трави. Ці заходи мають плановий та системний характер.10:18 14.08.2020
Робочі будні КП «Карлівка Новатор»
Трудові будні комунальників завжди на виду. Повсякчас у різних частинах міста бачимо їх за роботою.11:55 13.08.2020
Інформує відділ державного архітектурно-будівельного контролю
«Будівельна амністія» триває!!!11:09 13.08.2020